Overwatch 2 Beta 28 Haziranda PC ve Konsollarda Çıkıyor

Overwatch 2’nin sonraki betası 28 Haziran’da başlıyor. Bu beta, PC, Xbox ve PlayStation’dan erişilebilir olacak.

Bir süre once Blizzard, Overwatch 2’nin çıkış tarihini açıkladı. Oyun 4 Ekim’de sürülecek ve PvP modu tamamen ücretsiz olacak. Fakat oyunu denemek için sabırsızlanıyorsanız ve Ekim çok uzak görünüyor ise, Blizzard güzel haberler veriyor. Overwatch 2’nin yeni betası 28 Haziran’da başlıyor. Ve bir öncekinden farklı olarak bu beta, PC, PlayStation ve Xbox kullanıcılarına erişilebilir olacak. Ayrıca çapraz oynamayı da destekleyecek, böylece platformunuz ne olursa olsun arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceksiniz.

Bu yeni beta Overwatch 2’ye katılan yeni karakteri içerecek, Junker Queen. Şu anda bu yeni karakter hakkında çok az bilgi var. Tek bildiğimiz Junker Queen’in bir tank kahramanı olduğu ve düşmanlarını bir balta ve pompalı tüfekle ezdiği.

İleri tarihlerde Blizzard, Junker Queen ve Overwatch 2 hakkında daha fazla bilgi yayınlayacak. Sojourn ve yeni bir harita da beta sırasında kullanıma sunulacak. Bu, oyuncuların 5v5 dinamiğini, yeni haritaları ve kahramanların reworklerini keşfetmeleri için bir fırsat.

Oyuncular, şu anda betaya kayıt olabilirler. Bir önceki beta yalnızca PC oyuncuları içindi, Xbox ve PlayStation hayranları bu yeni beta ile hypetrain’e katılabilecekler.

Overwatch 2 beta 28 Haziran’da PC, PlayStation ve Xbox oyuncuları için erişimde olacak. Nintendo Switch kullanıcılarının Blizzard’ın yeni FPS’ini denemek için biraz daha beklemeleri gerekecek. Overwatch 2 resmi olarak 4 Ekim 2022’de tüm platformlarda piyasaya sürülecek.

Overwatch 2 Beta ve oyunun çıkış tarihini sizin için yazımızda paylaştık. Oyunun çıkışı için heyecanlı mısınız? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...