Yeni Call Of Duty Vanguard oyunundan ilk teaser geldi!

Uzun süredir beklenen Call of Duty için Activision, son derece popüler serinin bir sonraki oyunu olan Call of Duty Vanguard’ı Pazartesi günü kısa bir teaser videosu ile resmen duyurdu. Video çok fazla bilgi vermiyor fakat görüntülerden anlaşıldığı kadarı ile çoğunlukla her biri gizemli bir yüze sahip dört farklı yerin görüntülerinden oluşuyor ve oyun II. Dünya Savaşı sırasında, muhtemelen savaşın dört cephesinde geçecek gibi görünüyor.

Ayrıntılar şu anda açık ancak Call of Duty: Vanguard hakkında daha fazla bilgi, serinin 19 Ağustos saat 13:30’da oynaması ücretsiz bir battle royale shooter oyunu olan Call of Duty: Warzone içindeki bir etkinlikte açıklanacak.

Call Of Duty Vanguard

Call Of Duty Vanguard çıkarkan Activision’ın başı dertte!

Call of Duty: Vanguard, Call of Duty: Advanced Warfare ve Call of Duty: WWII’ye liderlik eden Sledgehammer Games tarafından geliştiriliyor. Yeni oyun, Activision Blizzard’ın “sürekli cinsel taciz” kültürünü teşvik ettiği iddiasıyla Kaliforniya eyaleti tarafından dava edilmesinin hemen üstüne duyuruldu.

Black Ops Cold War ve Warzone’daki son Sezon 5 güncellemesi, Vanguard ile ilgili ana sanat, WW2 dönemi, açık beta ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi ayrıntıyı sızdırdı. Geçen yılki Black Ops Cold War ortaya çıkması gerekirken, Warzone etkinliği muhtemelen Vanguard’ın tanıtım fragmanının kilidinin açılmasıyla sonuçlanacak.

Haber, California Eyaleti’nin geniş çaplı ayrımcılık, suistimal ve taciz iddiasıyla dava açmasının ardından Activision Blizzard içinde büyük bir kargaşanın ortasında geldi. Şikayetlerin büyük bir kısmı Blizzard’ın “kardeş çocuk kültürü”ne odaklanıyor ve bu şimdiye kadar şirketin başkan J. Allen Brack’i ve uzun süredir İK başkanı Jesse Meschuk’u biraz ilerleme kaydetmek amacıyla görevden almasına neden oldu.

Ancak birçoğu, Activision Blizzard’ın herhangi bir büyük yapısal değişiklik yapmak niyetinde olduğuna inanmıyor. Yayıncı, toplu eylem çağrılarını bastırmak için sendikayı çökerten bir hukuk firmasını zaten getirdi, ancak bu, bazı çalışanların tüm etiketlerinde bir koalisyon oluşturmasını engellemedi. Ancak birçoğu, Activision Blizzard’ın herhangi bir büyük yapısal değişiklik yapmak niyetinde olduğuna inanmıyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Fiat Egea Sedan 2022 Fiyat Listesi

Türkiye'de otomobil fiyatları bir hayli yükselmiş durumda. 300.000 Türk Lirası altında sıfır otomobil kalmayan günümüzde birincil tercih genellikle Fiat Egea'dan yana oluyor. Geniş iç...
00:05:01

Eyfel Kulesini Satan Adam: Kont Victor Lustig Kimdir?

Dolandırıcılık teknolojinin de gelişmesiyle giderek arttı ve insanları dolandırmak artık çok daha kolay hale geldi. Öyle ki teknolojiden anlamayan insanlar dolandırıcı insanların bir...

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...