Nintendo Switch İçin Twitch Özelliği Geldi

Popüler konsol Nintendo Switch için Twitch özelliği sunuldu.

Artık Nintendo Switch için bir Twitch uygulaması var. Şu anda eShop’ta bulunan ücretsiz bir indirme olarak kullanıcılara sunuluyor.

Nintendo Switch kullanıcıları için Twitch sürprizi!

Nintendo Switch’e yeni gelen uygulama oldukça basittir. İzlemeniz için önerilen akışları içeren bir Ana Sayfa sekmesi, oyun veya kategoriye göre akışları aramak için bir Göz At sekmesi ve bir Arama sekmesi yer alıyor. Ancak Switch’e gelen Twitch uygulaması yalnızca canlı yayınları izlemekle sınırlıdır; oyununuzu canlı bir şekilde yayınlamak için kullanamazsınız.

Switch Twitch deneyimi, Twitch web sitesi veya uygulamasından alışık olabileceğinizden biraz daha sınırlıdır. Büyük bir değişiklik, telefonunuzda sohbeti görmek için bir QR kodunu tarayabilmenize rağmen, Switch’inizin ekranında veya TV ekranında bir akış sohbetini görememenizdir.

Hesabınızda oturum açmak istiyorsanız, neyse ki Switch’in kontrollerini veya dokunmatik ekranını kullanarak şifrenizi yazmakla boğuşmak zorunda kalmayacaksınız. Telefonunuzda bir QR kodu tarayabilir veya https://www.twitch.tv/activate adresinde ekranınızda gösterilen sekiz haneli bir kodu girebilirsiniz.

Switch’teki akış seçenekleri hala oldukça sınırlıdır, ancak Animal Crossing: New Horizons adasına yaptığınız geziler arasında bir şeyler izlemek istiyorsanız YouTube veya Hulu da vardır.

Twitch’in Nintendo Switch’e gelmesiyle ilgili olarak “Nintendo Switch cihazınızda canlı oyun videoları, Esports ve herhangi bir IRL yayınını izleyin! Spor burada. Favorilerinizi ayarlayın: basketbol, ​​​​beyzbol, futbol, ​​​​yüzme, güreş, hokey, havuz ve talk showlar, lig aracılığıyla çok daha fazlası bulunuyor.” ifadeleri kullanıldı.

Elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu Twitch’in popüler konsol Nintendo Switch’e gelmesiyle birlikte, hem uygulamayı kullananlarının sayısının artacağı hem de Switch kullanıcılarının sayısının da aynı şekilde artacağı tahmin ediliyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bitcoin Enerji Tüketimi Rekor Seviyede Düştü!

Haziran ayında bir düşüş yaşadıktan sonra, Bitcoin fiyatı o kadar düşük kaldı ki, blok zincirinin büyük elektrik kullanımını benzer şekilde düşmeye zorladı. Dijital para...

League Of Legends: Yeni Yıldız Muhafızı Kostümleri Gün Yüzüne Çıktı!

Nilah'ın gelişiyle birlikte, yeni bir Yıldız Muhafızı seti en popüler kostüm serilerinden birinde Dünya'yı korumaya devam edecek. Riot Games, League of Legends'ın en yeni alt...

Overwatch 2 Beta 28 Haziranda PC ve Konsollarda Çıkıyor

Overwatch 2'nin sonraki betası 28 Haziran'da başlıyor. Bu beta, PC, Xbox ve PlayStation'dan erişilebilir olacak. Bir süre once Blizzard, Overwatch 2'nin çıkış tarihini açıkladı. Oyun...