Ana SayfaGündemNetflix ve Walmart İş birliğinde Yeni Squid Game Projesi

Netflix ve Walmart İş birliğinde Yeni Squid Game Projesi

Netflix, Squid Game ve Stranger Things de dahil olmak üzere hit orijinal programlarından bazılarına dayanan ürünler satmak için Walmart ile işbirliği yaptı. Walmart, Netflix hayranlarının özel ürünleri bulabilecekleri yeni bir Netflix Hub‘ı başlatıyor ve Netflix’in büyük bir perakendeci tarafından sunulan ilk dijital mağazasını işaret ediyor.

Netflix, Walmart ortaklığında yeni Squit Game ve Stranger Things projesi

Netflix, Stranger Things gibi bazı eski oyunlar ve The Witcher ve Squid Game gibi daha yeni ürünler dahil olmak üzere en dikkat çekici orijinal şovlara ve filmlere ev sahipliği yapmakta. Artık bu şovlar ve diğerleri için ürünleri görmek için Walmart’ın web sitesindeki Netflix Hub’a gidebilirsiniz.

Walmart’a özel bazı ürünler de dahil olmak üzere, yeni portal aracılığıyla çeşitli ürünler sunulmaktadır. Ürünler arasında figürler, kostümler, tişörtler, plaklar, çıkartma albümleri, yemek kitapları, kart oyunları ve küçük çocuklar için oyuncaklar yer alıyor. Merkezde ayrıca ebeveynlerin evde yazdırabilecekleri indirilebilir etkinlikler de bulunuyor. Bunlar arasında bir kelime çözme sayfası ve Stranger Things ile ilgili kelime karıştırma mücadelesi var.

Walmart, bu sonbaharda Netflix şovlarına dayalı ek ürünler eklemeyi planlıyor; şirket, bazıları Walmart’a özel olacak ve diğerleri Walmart’ın piyasaya ilk lansmanları olacak bu ürünlerden bazılarının bir önizlemesini sundu. Pişirme takımları, yeni tişörtler, Squid Game tabanlı giysiler, Bluetooth tabanlı bir kaset çalar ve daha fazlası.

Yakında Walmart, Netflix Hub’da müşterilerinin ve Netflix hayranlarının satın almak istedikleri ürünleri oylamalarına olanak tanıyan yeni bir araç başlatacağını söyledi. Bu yeni teklif, piyasaya sürüldüğünde Netflix Fan Select olarak adlandırılacak ve Walmart, perakende portalına diğer “özel deneyimlerin” de geleceğini söylüyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kategoriler

En Güncel Haberler

Apple Müslümanlar İle Arasını Açıyor mu?

Apple, Kuran okumak ve dinlemek için popüler bir uygulama olan Kuran Majeed'i Çin'deki App Store'dan kaldırdı. Şirketin, hükümet yetkililerinin talebi üzerine uygulamayı kaldırdığı bildirildi,...

Steam, Blockchain Temelli Her Şeyi Yasaklıyor!

Valve'ın "Steam'de Yayınlamamanız Gerekenler" listesine eklenen bir kurala göre, blok zinciri teknolojisi kullanan veya kullanıcıların NFT veya kripto para alışverişi yapmasına izin veren oyunlara...

Google Arama Sonuçları Eskisi Gibi Olmayacak

Google, insanların arama sonuçları üzerinden gezinme biçiminde temel bir değişikliği denediğini duyurdu. Bir blog gönderisinde şirket, sosyal medya tarzı sürekli kaydırma lehine iOS ve Android'de...