Mini’nin Pokemon Otomobili Bize Neler Sunacak?

Mini, geçtiğimiz aylarda tanıttığı yeni Aceman konseptini bir üst seviyeye taşımak için The Pokemon Company ile iş birliği yapacak. Peki Mini’nin Pokemon otomobilinin ayrıntıları neler?

Mini, Aceman konseptini dikkat ve ilgi çekici bir konsept haline getirmek için The Pokemon Company ile birlikte çalışarak konsepti çok ileri bir seviyeye taşıyor. Yeni modeli ile Mini bize birçok farklı özellik sunacak bu özellikler arasında aracın içine oyun konsolu bağlamakta var.

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Mini Aceman konsepti ile otomobil üreticisi, yeni bir ilgi çekici tasarım sundu. Ayrıca 2030 yılına kadar tamamen elektrikli olma hedefini de belirtti. İlk elektrikli crossover olan Aceman, Mini’nin gelecekteki otomobillerinin nasıl olacağı vizyonuyla tasarlandı. Ve ayrıca bu vizyonu, üretiminde kullanılan kaynakları, özellikle de deri ve krom gibi sürdürülemez malzemeleri azaltmak için tasarladı.

Özel Mini Aceman konsepti , Pikachu’yu tam anlamıyla öne ve merkeze koyan bir Pokemon modu sunuyor. Etkinleştirildiğinde, Pikachu arabanın ana ekranını devralır ve onu aracınızın istatistiklerinin canlı bir temsiline dönüştürür. Kabin içi projektör daha sonra Pokemon’un Aceman gibi tamamen elektrikli bir araç için mükemmel bir uyum gibi hissettiren unsurunu temsil etmek için şimşek görüntülerini üst üste koyar.

Pokemon Aceman konsepti, iç mekanın Pikachu ve çevresine uyacak şekilde nasıl temalandırılabileceğinden çok, Pokemon şovlarını izlemek veya yeniden izlemek için kullanabileceğiniz bir dış projektör ekleyecek. Elbette, doğru koşullara sahip olduğunuzu varsayarsak, son derece karanlık alan ve videoyu yansıtmak için düz bir yüzey. Mini ve Pokemon işbirliği kesinlikle ilgi çekici ve geleceğin arabalarının nasıl daha kolay reklam fırsatları haline gelebileceğine dair bir plan olarak hizmet edebilir.

Sadece temaları değiştirerek arabanın içindeki atmosferi anında değiştirebilmek, günümüzde akıllı telefonları ve bilgisayarları nasıl özelleştirebileceğinizle neredeyse aynı olacak. Pikachu temalı Aceman, sürücüler ve yolcular için tehlikeli olabilecek yerleşik oyunlar sunmadan belirli bir oyun ruhu getiriyor. Tabii ki, dış projektörle oyun oynamak için muhtemelen bir konsol veya bilgisayar bağlayabilir, en azından bunu yapmak için mükemmel bir yeriniz varsa, uzun yolculukları daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...

Intel ARC Ekran Kartları Hakkında Tüm Bilinenler

Intel, Arc ekran kartı serisi ile GPU oyununu devralmak istiyor ve çok açık bir şekilde NVIDIA'yı birincil hedefi olarak görüyor. Sabırla bu serinin 2022'nin...

Elektrikli Mercedes G-Class Hakkında Tüm Bilinenler

Tamamen elektrikli bir Mercedes-Benz G-Class veya G-Wagen'i çevreleyen dedikodu, 2018'de Detroit Otomobil Fuarı'nda başladı. Orada, o zamanlar Daimler AG'nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Diether...