Microsoft’tan Halo Infinite Sürprizi

Microsoft, Halo Infinite Multiplayer için erken bir lansmanla bugün Xbox hayranlarını şaşırtıyor. Erken Halo Infinite çok oyunculu düşüşünün söylentileri hafta sonu ortaya çıktı ve Microsoft şimdi bugün 20 yıllık Xbox yıldönümünün bir parçası olarak haberi resmileştiriyor.

Halo Infinite’in çok oyunculu modu, bugün beta olarak denemek için Xbox One, Xbox Series S / X ve PC’deki herkes için mevcut olacak. Bu beta, tüm temel haritalar ve savaş geçişi özellikleriyle birinci sezona erişimi içerecek. Çok oyunculu moddaki herhangi bir ilerleme, 8 Aralık’taki lansman gününe de taşınacak.

Halo Infinite Multiplayer Yolda! Bulut Sisteme Geliştirmeler Geliyor

Halo Infinite geliştiricileri 343 Industries, ilk olarak Temmuz ayında oyunun çok oyunculu modunu önizlemeye başladı. Eylül ayının sonlarında bir Halo Infinite çok oyunculu önizlemesi tüm Xbox oyuncularına sunuldu. Halo Infinite’in çok oyunculu modu bugüne kadar pek konuşulan bir şey değildi ve heyecan verici bir forma dönüş gibi geldi.

15 Kasım, orijinal Xbox’ın Halo: Combat Evolved ile birlikte piyasaya sürülmesinden bu yana 20 yıl geçti. Microsoft, 20. yıldönümünü kutlayan özel bir yıldönümü akışı sırasında Halo Infinite erken çok oyunculu çıkışını duyurdu. Halo oyunlarının dünya çapında 81 milyondan fazla satılmasının ardından Xbox etkinliğinin bugün yoğun bir şekilde Halo’ya yer vermesi sürpriz değil. Lansman haftasında PC ve Xbox One’da 3 milyondan fazla Halo: The Master Chief Collection oyuncusu boy gösterdi.

Microsoft, Xbox FPS Boost modunu Cloud’a getiriyor. Xbox üreticisi, modern Xbox konsolları için 76 yeni oyun eklemesi gören Xbox geriye dönük uyumluluk için büyük bir adımın parçası olarak bugün Xbox Cloud Gaming’de (xCloud) 33 oyuna FPS Boost’u sunuyor. FPS Boost, Fallout 4, Fallout 76 ve The Evil Within 2 gibi Xbox Cloud Gaming oyunlarında etkinleştirilecek.

Mevcut oyunların daha iyi çalışmasını sağlayan Xbox FPS Boost özelliği, bugüne kadar Xbox Series X ve Series S konsollarına özeldi. Hizmet artık tamamen özel Xbox Series X donanımı tarafından desteklendiğinden, Xbox Cloud Gaming’e genişletiliyor. Microsoft, geriye dönük uyumlu bazı oyunlarda kare hızlarını iyileştirirken, FPS Boost özelliği, geliştiricilerin değişiklik yapmasına gerek kalmadan eski oyunları iyileştiriyor. Bugün eklenen 33 oyun daha önce Xbox Series X/S konsolları için geliştirilmişti.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

En İyi 10 Nostaljik PS2 Oyunu | Playstation 2’nin En İyi Oyunları

En iyi PS2 oyunları vazgeçilmez oyunlardır. PlayStation 2 2000 yılında piyasaya sürüldüğünde Sony, PS1'in başarısıyla yükselişe geçmiş ve gözünü tüm video oyun endüstrisine hükmetmeye...

iPhone 14 Ne Zaman Çıkacak? iPhone 14 Özellikleri Neler?

iPhone serisi dünya üzerinde 2021 yılında 242 milyondan fazla satış gerçekleştirdi. Bu sayı muhtemelen 2022 yılında daha yüksek olacak, en büyük sebebi ise yeni...

En İyi HBO Max Dizileri | HBO Max Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

HBO Max geçtiğimiz ay Türkiye genişlemesini süresiz olarak ertelediğini duyurmuştu. Sadece Türkiye değil; pek çok Avrupa ülkesi olmak üzere ertelemeler geldi. Netflix, Disney Plus...