Microsoft’tan Halo Infinite Sürprizi

Microsoft, Halo Infinite Multiplayer için erken bir lansmanla bugün Xbox hayranlarını şaşırtıyor. Erken Halo Infinite çok oyunculu düşüşünün söylentileri hafta sonu ortaya çıktı ve Microsoft şimdi bugün 20 yıllık Xbox yıldönümünün bir parçası olarak haberi resmileştiriyor.

Halo Infinite’in çok oyunculu modu, bugün beta olarak denemek için Xbox One, Xbox Series S / X ve PC’deki herkes için mevcut olacak. Bu beta, tüm temel haritalar ve savaş geçişi özellikleriyle birinci sezona erişimi içerecek. Çok oyunculu moddaki herhangi bir ilerleme, 8 Aralık’taki lansman gününe de taşınacak.

Halo Infinite Multiplayer Yolda! Bulut Sisteme Geliştirmeler Geliyor

Halo Infinite geliştiricileri 343 Industries, ilk olarak Temmuz ayında oyunun çok oyunculu modunu önizlemeye başladı. Eylül ayının sonlarında bir Halo Infinite çok oyunculu önizlemesi tüm Xbox oyuncularına sunuldu. Halo Infinite’in çok oyunculu modu bugüne kadar pek konuşulan bir şey değildi ve heyecan verici bir forma dönüş gibi geldi.

15 Kasım, orijinal Xbox’ın Halo: Combat Evolved ile birlikte piyasaya sürülmesinden bu yana 20 yıl geçti. Microsoft, 20. yıldönümünü kutlayan özel bir yıldönümü akışı sırasında Halo Infinite erken çok oyunculu çıkışını duyurdu. Halo oyunlarının dünya çapında 81 milyondan fazla satılmasının ardından Xbox etkinliğinin bugün yoğun bir şekilde Halo’ya yer vermesi sürpriz değil. Lansman haftasında PC ve Xbox One’da 3 milyondan fazla Halo: The Master Chief Collection oyuncusu boy gösterdi.

Microsoft, Xbox FPS Boost modunu Cloud’a getiriyor. Xbox üreticisi, modern Xbox konsolları için 76 yeni oyun eklemesi gören Xbox geriye dönük uyumluluk için büyük bir adımın parçası olarak bugün Xbox Cloud Gaming’de (xCloud) 33 oyuna FPS Boost’u sunuyor. FPS Boost, Fallout 4, Fallout 76 ve The Evil Within 2 gibi Xbox Cloud Gaming oyunlarında etkinleştirilecek.

Mevcut oyunların daha iyi çalışmasını sağlayan Xbox FPS Boost özelliği, bugüne kadar Xbox Series X ve Series S konsollarına özeldi. Hizmet artık tamamen özel Xbox Series X donanımı tarafından desteklendiğinden, Xbox Cloud Gaming’e genişletiliyor. Microsoft, geriye dönük uyumlu bazı oyunlarda kare hızlarını iyileştirirken, FPS Boost özelliği, geliştiricilerin değişiklik yapmasına gerek kalmadan eski oyunları iyileştiriyor. Bugün eklenen 33 oyun daha önce Xbox Series X/S konsolları için geliştirilmişti.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Cybertruck Aracına İlham Kaynağı Olan James Bond Arabası

Amerika merkezli elektrikli otomotiv devi Tesla'nın CEO'su Elon Musk, herkesin tasarımından etkilendiği aracı olan Cybertruck'ı 2023 yılında piyasaya sürülmeyi planladığını açıklamıştı. Cybertruck'ın tasarımındaki ilham...

F1 Manager 2022: Şu Ana Kadar Bildiğimiz Her Şey

Eğer son birkaç yılını takımın pitstop taktikleri hakkında atıp tutarak geçirmiş bir Ferarri hayranıysanız ya da içinizde bir yerlerde Aston Martin'i zafere taşıyacak adamın...

ABD Neden TikTok’un Kaldırılmasını İstiyor? FCC Komisyonu Açıkladı!

ABD FCC komisyon üyesi Brendan Carr, Google ve Apple'ı TikTok'u ilgili uygulama havuzlarından, App Store'dan ve Play Store'dan çıkarmaya çağırdı. Carr, Çinli ByteDance'in sahip...