Marvel’s Spider-Man 2: Yeni Oyun Hakkında Tüm Bilinenler

PS5 için çıkış yapacak olan Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi, hikayesi ve daha merak edilen birçok detayı yazımızda sizler için derledik.

Marvel’s Spider-Man 2, Marvel’s Spider-Man ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales‘in büyük başarısından sonra kaçınılmazdı. Eylül 2021’de oyunla ilgili yeni fragmanın da yayınlanmasıyla oyun dünyası giderek heyecanlandı. Ancak fragmanın içeriği biraz şok ediciydi.

Çıkış tarihi ve hikayesinden oynanışına ve ortaya çıkabilecek kötü adamlara kadar yeni Spider-Man oyunu hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada.

Marvel’s Spider-Man 2’nin Hikayesi

Marvel’s Spider-Man 2 tanıtım fragmanından çok fazla bilgi alamadık, ancak oyunda başrol oynayan iki büyük kötü adamı biliyoruz: Venom ve Avcı Kraven. Venom, Peter’ın hayatında her şeyi mahvetmek için gerçekten derine inen en ünlü Örümcek Adam kötü adamlarından biridir, bu yüzden çok fazla travma olacağı hayal ediliyor.

Bir de çizgi roman okumadıysanız veya diğer Örümcek Adam oyunlarını oynamadıysanız pek tanınmayan Avcı Kraven var. Temel olarak, Kraven dünyanın en büyük avcısı olduğunu kanıtlamak için Örümcek Adam’ı yok etmek istiyor.

Marvel’in Yaratıcı Başkan Yardımcısı Bill Rosemann’a göre Marvel’s Spider-Man 2 karanlık bir hikaye olacak.

Yeni Spider-Man Oyununun Oynanışı

Marvel’s Spider-Man 2 teaser fragmanı herhangi bir oynanış içermiyordu, ancak hem Peter Parker hem de Miles Morales’in Spider-Man’ini gösterdi. PlayStation blog gönderisine göre, her iki karakter de oynanacak gibi görünüyor.

Muhtemelen bu oyunun hala tek oyunculu bir deneyim olması daha olasıdır ve oyunun belirli noktalarında iki karakter arasında geçiş yapacağız.

Görünüşe göre oyun yine New York’ta geçiyor. Yeni oyun, sırasıyla kaç tane kötü adam ve kahramanla savaşacağımızı ve oynayacağımızı düşünürsek, cehennem gibi bir yolculuk olacak.

Marvel’s Spider-Man 2’nin Çıkış Tarihi

Marvel’s Spider-Man 2’nin kesin bir çıkış tarihi yok ama çıkış tarihi var: 2023. Bu gerçekten çok uzak değil, ancak yeni oyun, orijinal Spider-Man ile aynı çıkış penceresini takip ederse, 2023 Eylül’de erişime açılacak.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...