Lucifer 5. sezon 2. kısım bölümleriyle geri dönüyor

Lucifer, dört gözle beklenen yeni bölümleri ile geri dönüyor. Verilen bilgilere göre dizinin 5. sezon 2. kısım yayın tarihleri belli olmuş oldu. İşte dizinin yayın tarihi!

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri haline gelen Lucifer, 5. sezonda oldukça farklı bir hikayeyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Özellikle dizi Netflix tarafından satın alındığından beri fantastik öğelere yer veriliyordu. Lucifer’ın çekimlerine COVID-19 pandemisi nedeniyle ara verildiği bildirilmişti.

Lucifer 28 Mayıs 2021’de geri dönüyor

Pandeminin başlamasıyla dizinin yeni bölümlerinin yetişip yetişmeyeceği merak konusu idi. Dizinin çekimleri pandemiye rağmen devam edip etmediği ise bilinmiyordu. Netflix, akıllardaki bu soru işaretini yaptığı paylaşımla ortadan kaldırmış oldu. Lucifer 5. Sezon 2. Kısım 28 Mayıs 2021 tarihi itibariyle geliyor. Türkiye’de bugün gece yarısı yeni kısmın fragmanının paylaşılması bekleniyor. Dizinin kaderinin de bu sezona bağlı olduğu düşünüldüğünde, Lucifer için 6. sezon final sezonu olabilir.

Dizinin yayınlanan son bölümleri kafa karışıklığına da sebep olmuştu. Tanrı, son bölümde diziye dahil olmuştu. Lucifer’ın “Sen berbat bir babasın” demesiyle beraber, daha sonra neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Dizinin afişinde günah ve günahkar yazması da sezonun gidişatı açısından birkaç ipucu verebilir. Lucifer severler için oldukça keyifli bir sezon devamı olacağını tahmin ediyoruz. Dizinin yayınlanmasına az bir süre kaldığını hesaba katınca, dizinin sıkı takipçilerinin sabırsızlıkla beklediğini düşünüyoruz.

Lucifer dizisinin konusu

Lucifer, Tom Kapinos tarafından yaratılan, mutsuz ve sıkılan Cehennem Efendisi Lucifer’in insan dünyasına bir sıçrama yapmak için tahtını boş bırakmaya karar verdiği olayları takip eden bir dizidir. Şeytan, ruh işkence eden iblis ve en iyi arkadaşı Mazikeen ile birlikte düşmüş melekler şehri Los Angeles’a yerleşir.

Özel bir gece kulübü olan Lux’ı işleten büyüleyici ve karizmatik bir milyarder olan Lucifer Morningstar rolünü üstleniyor. Yeni hayatı, acımasızlar tüketilene kadar inanılmaz partiler, dizginsiz lüks ve miktar olarak kadınlar arasında tam hızda ilerliyor. Lux’ın hemen dışında bir kızın öldürülmesi. Suç, Los Angeles Polis Departmanı dedektifi Chloe Decker’ın Yeraltı Dünyasının Kralı ile tanışmasına ve en derin ve en gizli arzuları çalma yeteneğinden etkilenmesine neden oluyor. vakayı araştırmak için ondan yardım isteme noktasına kadar.

Kahraman, bir danışman olarak kendisini Los Angeles Cinayetlerinin bir parçası olarak bulur ve doğuştan gelen bir adalet duygusu, dünyanın adaletsizliklerini iyileştirmek için neredeyse marazi bir ihtiyaç ve belirli bir çekim gibi, tamamen bilinmeyen olağanüstü hisler yaşar.

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Fiat Egea Sedan 2022 Fiyat Listesi

Türkiye'de otomobil fiyatları bir hayli yükselmiş durumda. 300.000 Türk Lirası altında sıfır otomobil kalmayan günümüzde birincil tercih genellikle Fiat Egea'dan yana oluyor. Geniş iç...
00:05:01

Eyfel Kulesini Satan Adam: Kont Victor Lustig Kimdir?

Dolandırıcılık teknolojinin de gelişmesiyle giderek arttı ve insanları dolandırmak artık çok daha kolay hale geldi. Öyle ki teknolojiden anlamayan insanlar dolandırıcı insanların bir...

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...