Kit Harington MCU’da Emilia Clarke’ın Özel Olacağını Düşünüyor!

Eternals’ın yıldızı Kit Harington, Game of Thrones’un başrol oyuncusu Emilia Clarke ile Marvel Sinematik Evreninde yeniden bir araya gelmeyi çok istiyor. HBO fantezi serisinin sekiz sezonunda Jon Snow’u oynadıktan sonra Harington, bir sonraki büyük serisini seçerken romanları çizgi romanlarla değiştirdi ve Chloé Zhao’nun yeni Marvel filminin kadrosuna katıldı. Eternals, resmi prömiyerini Ekim ayında yaptı ve nihayet bugün, 5 Kasım’da vizyona giriyor.

Kit Harrington

Kit Harington MCU ile Yeni Bir Basamak Çıkıyor

Game of Thrones’dayken birkaç yılını spot ışığında geçirmesine rağmen, Harington MCU’ya katılmakta tereddüt etmedi ve uzun bir süre devam edecek gibi görünüyor. İngiliz aktör, Eternals’da bir Doğa Tarihi Müzesi çalışanı ve hayranların anında nihai süper kahraman Kara Şövalye olarak anılan Ebedi Sersi’nin erkek arkadaşı Dane Whitman’ı canlandırıyor. Yapımcı Nate Moore, Harington’ın bu filmde bu kimliği taşımayacağını söylese de, tanıtımı, ileride büyük şeyler yapabileceğinden, onu ileriye dönük izlemesi gereken biri olarak işaret ediyor.

Bu tür uzun vadeli bir bağlılık, Harington’un, Game of Thrones’tan oyuncu arkadaşı Clarke ile yollarının kesişmesi anlamına gelebilir ve THR’nin kendisi için oldukça heyecan verici olacağını söylüyot. Onunla Eternals’da görünen Richard Madden’in aksine, o ve Daenerys Targaryen oyuncusu birlikte birçok sahneyi paylaştı ve tamamen yeni bir seride tekrar buluşmanın akıllara durgunluk vereceğini söylüyor. Bu olasılığa hazır olup olmadıkları sorulduğunda, olmadıklarını itiraf ediyor, ancak gerçekleşirse muhtemelen buna gülecekler:

Hayır, yapmadık. Bu biraz aklımı başımdan alırdı, çünkü ben ve Emilia birlikte çok şey yaşadık. Bu yüzden, farklı bir franchise’da yollarımız kesişirse, bence bu konuda eski güzel bir kıkırdamamız olur.

Marvel hayranları, Harington’un Kara Şövalye olacağından emin olsalar da, Clarke’ın MCU rolü gizemini koruyor. Çok uzun zaman önce, aynı adı taşıyan Skrull odaklı Marvel çizgi roman hikayesini uyarlayan Disney+ dizisi Secret Invasion’da rol aldığını paylaştı. Samuel L. Jackson uzun süredir oynadığı Nick Fury rolüyle oynayacak, Ben Mendelsohn ise ilk kez Captain Marvel’da tanıtılan şekil değiştiren uzaylıların lideri Talos olarak geri dönecek. Kingsley Ben-Adir dizinin ana kötü karakteri olarak seçilirken, Clarke ve Oscar ödüllü Olivia Colman’ın rolleri henüz açıklanmadı.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...

Intel ARC Ekran Kartları Hakkında Tüm Bilinenler

Intel, Arc ekran kartı serisi ile GPU oyununu devralmak istiyor ve çok açık bir şekilde NVIDIA'yı birincil hedefi olarak görüyor. Sabırla bu serinin 2022'nin...

Elektrikli Mercedes G-Class Hakkında Tüm Bilinenler

Tamamen elektrikli bir Mercedes-Benz G-Class veya G-Wagen'i çevreleyen dedikodu, 2018'de Detroit Otomobil Fuarı'nda başladı. Orada, o zamanlar Daimler AG'nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Diether...