John Wick 4 Tekrardan Ertelendi: İşte Yeni Vizyon Tarihi

Daha önceden iki defa ertelenen John Wick 4 için tekrardan bir erteleme kararı alındı. Peki John Wick 4 filminin vizyon tarihi ne zaman?

John Wick 4 Vizyon Tarihi

John Wick’in 4. filmi, izleyicilerle biraz geç buluşacak. Lionsgate, Çarşamba günü yayınlanan bir YouTube videosunda başrolünü Keanu Reeves‘in üstlendiği ve yönetmen Chad Stahelski’nin aksiyon serisinin dördüncü bölümünün 24 Mart 2023 tarihinde beyaz perdede olacağını duyurdu.

Bu, dördüncü John Wick filmi için 10 aylık bir gecikme anlamına geliyor. 4. Bölüm’ün daha önce 27 Mayıs 2022’de vizyona girmesi planlanıyordu – ve bu, film için bir önceki yıl süren gecikmeden sonraydı. Orijinal çıkış tarihi, COVID-19 kelimenin tam anlamıyla her şeyi mahvetmeden önce, Matrix Resurrections‘ın orijinal olarak gelmesi beklenen 21 Mayıs 2021 tarihi idi. Yani hem yeni Matrix hem de John Wick filmi aynı tarihte gelecekti. Ancak pandemi sebebiyle bu mümkün olmadı ve tarihler tekrardan değiştirildi. Yeni filmin vizyon tarihi ise, yayınlanan bir YouTube videosu ile duyuruldu. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

En son yayınlanan John Wick 4 teaser’ı, yeni tarihin ötesinde pek bir şey sunmuyor: Yüksek Masa için evrak işlerini yürüten Yöneticiler ve Operatörlerin görüntülerinden oluşuyor ve “Görüşürüz” kelimelerinin üzerine düşen kiraz çiçeği yapraklarıyla bitiyor.

Son olarak serinin beşinci filminin de şimdiden onaylandığını ve John Wick 4‘ün çekimleri biter bitmez yeni filmin de çekimlerine başlanacağını belirtmekte fayda var. Bunun yanında John Wick evreninde bulunan The Continental organizasyonunu anlatan ve Starz’da yayınlanacak 3 bölümlük bir mini seri de hali hazırda yapım aşamasında.

Sizce John Wick’in 4. filmi beklentileri karşılayabilecek mi? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...