House of the Dragon Dizisinden İlk Fragman Geldi!

Milyonlarca kişi tarafından seyredilen ve sevilen dizi Game of Thrones‘un evreninde geçen House of the Dragon dizisinden ilk fragman yayınlandı!

İlk olarak iki yıl önce duyurulan ve George R. R. Martin‘in Targaryen ailesinin tarihine odaklanan ve Buz ve Ateşin Şarkısı romanlarındaki olaylardan 200 yıl öncesinde geçen bir kitap olan Ateş ve Kan‘a dayanan dizi House of the Dragon’dan uzun bir bekleyiş sonucunda ilk fragman geldi.

House of the Dragon resmi fragman

House of the Dragon’un yayınlanan fragmanında çok fazla şey anlamak zor ancak etkileyici oyuncu kadrosunu rahatlıkla gösteriyor. Paddy Considine, Matt Smith, Sonoya Mizuno, Steve Toussaint, Rhys Ifans ve Olivia Cooke gibi ünlü aktörler merakla beklenen dizide görev alacaklar.

Fragmanda, birçok kişinin beklediği gibi bolca kılıç dövüşü ve ejderhalara göndermeler yer alıyor. Game of Thrones’un izleyiciler tatmin etmeyen son sezonu da göz önüne alındığında, hayranlara nasıl bir deneyim yaşatılacağı şimdiden merak konusu olmuş durumda.

HBO, House of the Dragon’un 2022 yılında izleyicilerle buluşacağını ve elbette HBO Max akış hizmetinde olacağını söylemek dışında belirli bir çıkış tarihi vermedi.

Sizler House of the Dragon dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...