Hızlı ve Öfkeli 9 filminden sevindiren haber

Pek çok kişinin bildiği ve severek izlediği Hızlı ve Öfkeli’nin yeni filmi için sevindiren haber geldi. Başrollerini Vin Diesel, John Cena ve Charlize Theron gibi ünlü isimlerin paylaştığı Hızlı ve Öfkeli 9 için yeni fragman yayınlandı. Pandemi nedeniyle çekimleri birden fazla kez ertelenen film, ikinci ve son fragmanı ile izleyici karşısına çıktı.

Çıkış yaptığı dönemden beri çok ciddi bir izleyici kitlesine ulaşan Hızlı ve Öfkeli 9 filminin yayınlanan fragmanı, uzun süredir süre gelen bazı söylentilere de ışık tutacak cinsten. Aksiyon ve araba yarışı gibi birbirine oldukça yakın ve pek çok kez işlenmiş bir konuyu, yapılabilecek en iyi şekilde yapan seri izleyenlerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Hızlı ve Öfkeli 9 Beklenmedik karakterler geri dönecek!

Serinin yeni filmi önceki filmlere nazaran sürprizler barındıracak. En önemli karakterlerden biri sayılan Han’ın geri dönmesi de bunlardan bir tanesi. Hızlı ve Öfkeli 6 filminin sonunda Deckard Shaw’ın çarptığı otomobil içinde patlayarak öldüğünü gördüğümüz Han karakterinin geri dönüşü izleyiciler için oldukça büyük bir sürpriz oldu. Karakterin kesinlikle öldüğüne emin olan ciddi bir kesim söz konusuydu.

Uzay iddiası doğru mu?

Geçtiğimiz aylarda Hızlı ve Öfkeli 9’un iki farklı oyuncusu da dokuzuncu filmin uzayda geçeceğini onaylamıştı. Ancak yayınlanan iki fragmanda da bununla ilgili bir ipucu bulunmuyor. Filmin konusu ise Vin Diesel’in canlandırdığı Dom Toretto, Letty ve oğlu küçük Brian ile sessiz bir hayat sürmekteyken aynı zamanda tehlikenin her zaman yakında olduğunu biliyorlar. Bu kez tehlike, Dom’u en sevdiklerinin hayatını kurtarmak zorunda bırakırken geçmişin içinde kaybolmasını konu alacak. Senaryodan hoşlanmayan hatrı sayılır bir hayran kitlesi de bulunuyor.

Serinin başrol oyuncularından Paul Walker, 2013 yılında Hızlı ve Öfkeli 7 filminin çekimleri sırasında hayatını kaybetmişti. Bunun üzerine herkes filmin iptal edileceğini ile ilgili dedikodular duyarken, filmin yapımcıları özel bir efekt ile Paul Walker’ın yüzünü ve sesini kullanmış, yerine kardeşi Cody Walker’ı oynatmıştı.

Sevenleri tarafından uzun süredir beklenen Hızlı ve Öfkeli 9‘un Mayıs 2020‘de vizyona girmesi bekleniyordu. Pandemi yüzünden ertelenen film, 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Fiat Egea Sedan 2022 Fiyat Listesi

Türkiye'de otomobil fiyatları bir hayli yükselmiş durumda. 300.000 Türk Lirası altında sıfır otomobil kalmayan günümüzde birincil tercih genellikle Fiat Egea'dan yana oluyor. Geniş iç...
00:05:01

Eyfel Kulesini Satan Adam: Kont Victor Lustig Kimdir?

Dolandırıcılık teknolojinin de gelişmesiyle giderek arttı ve insanları dolandırmak artık çok daha kolay hale geldi. Öyle ki teknolojiden anlamayan insanlar dolandırıcı insanların bir...

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...