GTA Trilogy Oyuncular Tarafından Beğenilmedi!

Grand Theft Auto: The Trilogy kısaca GTA Trilogy – Definitive Edition, çıktığı gün Rockstar Games mağazasında kullanılamaz hale geldi. GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’ın yeniden düzenlenmiş sürümleriyle birlikte gelen Trilogy’nin 11 Kasım’da oynanabilir olması gerekiyordu, ancak bakım ve diğer sorunlar nedeniyle, bunun dışında bir şey olmadı.

Rockstar tarafından yapılan açıklama şu şekilde: Rockstar Games Launcher artık çevrimiçi, ancak GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, bu sürümlere istemeden dahil edilen dosyaları kaldırdığımız için oynatılamıyor veya satın alınamıyor. Kesinti için özür dileriz ve kısa süre içinde doğru olanları almayı umuyoruz.

GTA Trilogy

GTA Trilogy Hayal Kırıklığı Yarattı!

Rockstar Support, yeniden düzenlenmiş paketin şu anda “oynatılamaz veya satın alınamaz” olduğunu ve “istemeden bu sürümlere dahil edilen dosyaları” kaldırdığını belirten bir tweet gönderdi. Bize ne tür dosyaları kaldırdığını söylemez veya oyunun ne zaman tekrar çevrimiçi olabileceğine dair tahmini bir zaman çerçevesi sağlamaz, yalnızca yanlış dosyaları “yakında” değiştirmeyi umduğunu belirtir. Ve oyunların kopyalarını kaldırılmadan önce almayı başaran herkese gelince, Rockstar onları oynamalarını yasakladı. Rockstar ayrıca, yeniden düzenlenmiş üçlemenin yayınlanmasından önce Steam ile birlikte oyunların eski sürümlerini mağazasından kaldırdı.

Ne yazık ki, yeniden düzenlenmiş üç oyunun piyasaya sürülmesi, kargaşadan başka bir şey olmadı. Rockstar Games Launcher Perşembe günü “bakım” için indirildi ve yalnızca yeniden düzenlenen üçlemeyi oynanamaz hale getirmekle kalmadı, aynı zamanda Rockstar’ın tüm oyun serisini, mağazasını, indirmelerini ve bulut sistemini bir günden fazla kullanılamaz hale getirdi. Rockstar nihayet dün gece Games Launcher ve diğer hizmetlerini geri aktif etti.

Şimdiye kadar, GTA: The Trilogy – Definitive Edition’ın ilk incelemeleri umut verici görünmüyor. Gözden geçirenler, oyunun çoğunlukla oyunun grafiklerini etkileyen hatalarla dolu olduğunu düşünüyor. Bazı kullanıcılar deneyimlerini Twitter’da yayınladılar ve pek hoş görünmüyor – kör edici beyaz damlacıklar içeren bir yağmur fırtınasından, bariz yazım hatalarından, her yönden korkak görünümlü karakterlere kadar, oyunun bazı ciddi tuhaflıkları var.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Cybertruck Aracına İlham Kaynağı Olan James Bond Arabası

Amerika merkezli elektrikli otomotiv devi Tesla'nın CEO'su Elon Musk, herkesin tasarımından etkilendiği aracı olan Cybertruck'ı 2023 yılında piyasaya sürülmeyi planladığını açıklamıştı. Cybertruck'ın tasarımındaki ilham...

F1 Manager 2022: Şu Ana Kadar Bildiğimiz Her Şey

Eğer son birkaç yılını takımın pitstop taktikleri hakkında atıp tutarak geçirmiş bir Ferarri hayranıysanız ya da içinizde bir yerlerde Aston Martin'i zafere taşıyacak adamın...

ABD Neden TikTok’un Kaldırılmasını İstiyor? FCC Komisyonu Açıkladı!

ABD FCC komisyon üyesi Brendan Carr, Google ve Apple'ı TikTok'u ilgili uygulama havuzlarından, App Store'dan ve Play Store'dan çıkarmaya çağırdı. Carr, Çinli ByteDance'in sahip...