GTA Trilogy Oyuncular Tarafından Beğenilmedi!

Grand Theft Auto: The Trilogy kısaca GTA Trilogy – Definitive Edition, çıktığı gün Rockstar Games mağazasında kullanılamaz hale geldi. GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’ın yeniden düzenlenmiş sürümleriyle birlikte gelen Trilogy’nin 11 Kasım’da oynanabilir olması gerekiyordu, ancak bakım ve diğer sorunlar nedeniyle, bunun dışında bir şey olmadı.

Rockstar tarafından yapılan açıklama şu şekilde: Rockstar Games Launcher artık çevrimiçi, ancak GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, bu sürümlere istemeden dahil edilen dosyaları kaldırdığımız için oynatılamıyor veya satın alınamıyor. Kesinti için özür dileriz ve kısa süre içinde doğru olanları almayı umuyoruz.

GTA Trilogy

GTA Trilogy Hayal Kırıklığı Yarattı!

Rockstar Support, yeniden düzenlenmiş paketin şu anda “oynatılamaz veya satın alınamaz” olduğunu ve “istemeden bu sürümlere dahil edilen dosyaları” kaldırdığını belirten bir tweet gönderdi. Bize ne tür dosyaları kaldırdığını söylemez veya oyunun ne zaman tekrar çevrimiçi olabileceğine dair tahmini bir zaman çerçevesi sağlamaz, yalnızca yanlış dosyaları “yakında” değiştirmeyi umduğunu belirtir. Ve oyunların kopyalarını kaldırılmadan önce almayı başaran herkese gelince, Rockstar onları oynamalarını yasakladı. Rockstar ayrıca, yeniden düzenlenmiş üçlemenin yayınlanmasından önce Steam ile birlikte oyunların eski sürümlerini mağazasından kaldırdı.

Ne yazık ki, yeniden düzenlenmiş üç oyunun piyasaya sürülmesi, kargaşadan başka bir şey olmadı. Rockstar Games Launcher Perşembe günü “bakım” için indirildi ve yalnızca yeniden düzenlenen üçlemeyi oynanamaz hale getirmekle kalmadı, aynı zamanda Rockstar’ın tüm oyun serisini, mağazasını, indirmelerini ve bulut sistemini bir günden fazla kullanılamaz hale getirdi. Rockstar nihayet dün gece Games Launcher ve diğer hizmetlerini geri aktif etti.

Şimdiye kadar, GTA: The Trilogy – Definitive Edition’ın ilk incelemeleri umut verici görünmüyor. Gözden geçirenler, oyunun çoğunlukla oyunun grafiklerini etkileyen hatalarla dolu olduğunu düşünüyor. Bazı kullanıcılar deneyimlerini Twitter’da yayınladılar ve pek hoş görünmüyor – kör edici beyaz damlacıklar içeren bir yağmur fırtınasından, bariz yazım hatalarından, her yönden korkak görünümlü karakterlere kadar, oyunun bazı ciddi tuhaflıkları var.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...