GTA Online İçin Yeni Abonelik Sistemi Geliyor!

Rockstar Games, GTA Online oyuncularına yeni bir abonelik hizmeti sunduğunu duyurdu. Peki bu hizmet nasıl olacak?

Rockstar Games, geçtiğimiz cuma günü yaptığı açıklamada, Grand Theft Auto Online’ın yakında hem yeni hem de mevcut oyuncular için aylık abonelik hizmetine sahip olacağını duyurdu. “GTA+” olarak adlandırılan yeni hizmet birçok oyun içi kolaylığı oyunculara sunuyor!

Yeni GTA Online Abonelik Sistemi: GTA+

Rockstar, GTA Online için yalnızca PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarına özel olarak sunduğu bu abonelik sistemiyle oyunculara aylık 500.000 GTA$, yükseltmeler ve özel indirimler gibi yeni öğeler ve bonuslar sunacak. GTA Plus üyeleri, mikro dönüşüm satın alımlarında paralarının karşılığını daha fazla almak için daha da iyi Shark Kartları satın alabilecekler. Hizmetin önceki nesil sistemlere ve PC’ye gelip gelmeyeceği konusunda herhangi bir bilgi şu an için bulunmuyor. Oyunculara önemli avantajlar sağlayan bu GTA Plus aboneliği aylık 5,99 ABD doları karşılığında oyunculara sunulacak.

GTA+ Abonelerine Özel Verilecek Olan İlk Ödüller

  • 500.000 GTA$ otomatik olarak Maze Bank hesabınıza gönderilir.
  • La Mesa’da bulunan Auto Shop, Los Santos Tuners’dan çeşitli oyun güncellemeleri sunar. Mevcut Auto Shop sahipleri hiçbir ek ücret ödemeden La Mesa’ya yerleşebilir.
  • LS Car Meet Üyelik ücretlerinden feragat edildi. GTA Plus’a sahip mevcut LS Car Meet üyelerine bu etkinlik döneminde 50.000 GTA$ geri ödenecek.
  • Yat sahipleri, hiçbir ek ücret ödemeden Aquarius Süper Yat’a yükseltme yapabilirler.
  • Gussét Frog Tişört ve Broker Prolaps Basketbol Üstü ve Şortu otomatik olarak gardırobunuza eklendi.
  • Mammoth Avenger, HVY APC ve TM-02 Khanjali için Konveyör Görünümü
  • Otomobil Mağazası için ücretsiz boya ve amblem seçenekleri
  • Hao’nun Özel İşler Yarışı Serisinde 3X GTA$ ve RP

GTA V‘in bir gecikmeden sonra PS5 ve Xbox Series S/X’te piyasaya sürülmesinden bu yana bir haftadan biraz fazla zaman geçti. GTA Online da bu lansmanın bir parçasıydı ve artık mevcut nesilde bağımsız bir oyun ve oynamak için artık GTA V’nin bir kopyasını gerektirmiyor. Rockstar ayrıca Grand Theft Auto serisinin bir sonraki oyunu için çalışmaların sürdüğünü duyurdu. GTA Plus aboneliği ise 29 Mart’ta oyunculara sunulacak.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

ABD Neden TikTok’un Kaldırılmasını İstiyor? FCC Komisyonu Açıkladı!

ABD FCC komisyon üyesi Brendan Carr, Google ve Apple'ı TikTok'u ilgili uygulama havuzlarından, App Store'dan ve Play Store'dan çıkarmaya çağırdı. Carr, Çinli ByteDance'in sahip...

Valve’nin Steam Deck Alıcılarına Bazı Güzel Haberleri Var!

Steam Deck taşınabilir oyun konsoluna yönelik yüksek talep ve devam eden tedarik sorunları, birçok tüketicinin cihazı satın alma fırsatını beklemesine neden oldu. Valve Mart...

Elektrikli Otomobillerin Değer Kaybı Neden Fazladır?

Arabanız için benzin veya motorin almak bir noktadan sonra pahalı geliyorsa, elektrikli bir tane satın almak çekici görünebilir. Bununla birlikte, fark etmeyeceğiniz şey, ne...