God Of War Ragnarok’un Çıkış Tarihi Yeni Bir Fragmanla Onaylandı

God Of War: Ragnarok çıkış tarihi belli oldu! Detayların hepsi yazımızda.

Sony nihayet God of War: Ragnarok’un resmi çıkış tarihi üzerindeki gizem perdesini kaldırdı. Heyecanla beklenen oyun, bu yıl 9 Kasım’da PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarında birden fazla sürümle birlikte satışa sunulacak. Çıkış tarihi, Kratos ve Atreus’un donmuş İskandinav topraklarında düşmanları yok ettiği “Baba ve Oğul” başlıklı tüyler ürpertici küçük bir fragmanla birlikte duyuruldu.

God Of War Ragnarok’un Çıkış Tarihi Yeni Bir Fragmanla Onaylandı

God of War: Ragnarok 15 Temmuz’da saat tam 17:00’de ön siparişe açılacak. Oyun Standart, Collector’s ve Jötnar Edition olmak üzere üç farklı sürümde satışa sunulacak. Sony tatlı bir yükseltme sürprizi de hazırlıyor. God of War: Ragnarok’un PlayStation 4 sürümünü satın alırsanız, yaklaşık sadece 180₺ ödeyerek PlayStation 5 sürümüne yükseltebileceksiniz. Sony ayrıca, her üç sürümün de resmi kutu açma videosunu paylaştı ve alıcıların her bir sürümle birlikte alacağı özel öğeleri sergiledi.

Koleksiyoncu Sürümü, çelik kitap vitrini, iki inçlik Vanir Twins oymaları, Cüce Zar seti ve Thor’un Mjolnir adlı çekicinin 40 santimlik bir kopyası gibi öğeler içeriyor. Jötnar Edition, Kratos, Atreus ve Faye’in ruh hayvanlarını temsil eden bir broş seti, Bear McCreary’nin parçalarını içeren 18 santimlik bir vinil plak, bir bez üzerine basılmış havalı bir Yggdrasil haritası ve bir Draupnir Yüzüğü ekleyerek Koleksiyoncu Sürümünü daha da geliştiriyor.

Daha Fazla Dev Hayvan, Daha Fazla Dehşet Verici Dövüş

En son God of War: Ragnarok fragmanı hikaye açısından yeni bir şey ortaya koymuyor. Ancak fragmanın sonunda, baba-oğul ikilisini devasa bir kurda bakarken gösteren bir görüntü var. İskandinav masallarına aşina olanlar için bu kurt, Loki ile Angrboda adlı bir dişi devin çocuğu olan Fenrir’den başkası değil gibi görünüyor. İskandinav mitolojisinde kehanet edilen Ragnarok adlı dehşet verici olayla ilişkilendirilen efsanevi kurt.

Fenrir, Dünya Yılanı Jörmungandr’ın ardından God of War serisinde görünen ikinci dev olacak. İlginç bir şekilde, her ikisinin de kardeş olduğu ve tanrıça Hel’in ailenin üçüncü çocuğu olduğu söyleniyor. Fenrir’in oyuna eklenmesi kesinlikle kaos getirecek olsa da, daha ilginç çıkış, geçen yıl Eylül ayında yayınlanan ilk fragmanın sonunda ortaya çıkan İskandinav Savaş Tanrısı Tyr olacak.

God of War: Ragnarok’ta Kratos’un İskandinav eşdeğerinin nasıl bir rol oynayacağını görmek ilginç olacak. Ancak Kratos ve Olimpos tanrıları etrafında dönen orijinal God of War serisindeki dizginlenemez öfkesiyle karşılaştırıldığında, Tyr çok daha sakin ve soğukkanlı görünüyor. Ama sonra, God of War’ın yeniden canlanmasında, intikamcı bir ölüm makinesine dönüşmeden önce Baldur da öyle görünüyordu ve sonunda Kratos tarafından annesi Freya’nın üzüntüsüyle uykuya daldırılmıştı.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Starlink Hacklendi: SpaceX’ten Cevap Gecikmedi

SpaceX'in dünya çapındaki internet hizmeti Starlink'i hacklemek için gereken her şeyin 25 dolarlık bir modchip olacağını kim düşünebilirdi? Belçika'dan bir güvenlik araştırmacısı olan Lennert...

Akıllı Telefon ile En İyi Fotoğraf Nasıl Çekilir?

Günümüzde akıllı telefonlarımız ile mükemmel bir fotoğraf çekmek eskiye nazaran çok daha kolay. Artık güzel fotoğraflar yakalamak için mükemmel fotoğraf makinelerine olan ihtiyacımız ortadan...

Breaking Bad Dizisinin En İyi 5 Bölümü

Diziler veya filmler hakkında konuşurken kesin yargılara varmak hemen hemen hiç mümkün olmaz. Herkesin görüşü subjektif olacağı için bu durum oldukça doğaldır. Fakat dizi...