Friends özel bölümünden ilk fragman yayınlandı!

Dünyanın en sevilen sitcom dizilerinden bir tanesi olan Friends, pek çok izleyici tarafından yıllar geçse de hâlâ keyifle izlenmeye devam ediyor. İlk olarak 1994 senesinde yayın hayatına başladığı tarihten itibaren izleyici sayısında kayıp yaşamak yerine artış gösteren dizinin finali sonrası özel bir bölümü için uzun zamandır çalışmalar sürüyordu.

Friends özel bölümü 27 Mayıs’ta geliyor!

Dizinin fanlarına sevindiren haberin verildiğini daha önceki yazılarımızda duyurmuştuk. Friends’in özel bölümü 27 Mayıs tarihinde HBO Max tarafından yapımcılığı üstlenilen özel bölümün, dizinin hayranları da gün saymaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıldan beri beklenen bölüm, sonunda izleyici ile buluşacak.

27 Mayıs’ta yayınlanacak olan özel bölümün ilk fragmanı ise geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Friends özel bölümü resmi fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=HRXVQ77ehRQ&t=60s

Fragman ile birlikte yayınlanacak olan özel bölüm ile ilgili bir yanlış anlaşılma da açığa çıkmış oldu. Birçok izleyici bu bölümü yeni bir Friends bölümü olacak şekilde yayınlanacak sanıyordu ancak bu bölüm yalnızca oyuncuların tekrardan bir araya geldiği bir bölüm olma niteliği taşıyor. Yani dizinin karakterlerinden daha çok oyuncuların ön plana çıkacağı bir bölüm olacak.

 Özel bölümde Friends dizisinin yıldızları Jennifer AnistonCourteney CoxLisa Kudrow,Matt LeBlancMatthew Perry ve David Schwimmer tam kadro halinde yer alıyor. Her bir yıldızın, özel bölüme katılarak en az 2,5 milyon dolar gelir elde edeceği de iddialar arasında yer alıyor. 
Dizide bu oyuncuların yanı sıra, David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon ve Malala Yousafzai gibi birçok konuk yıldızlar da rol alacak.

2020 yılında, Friends’in 10 sezonunun tamamı Netflix’ten ayrıldı ve dizinin hakları için WarnerMedia‘ya 400 milyon dolar gibi bir miktara mâl olduğu söylenen bir anlaşmayla HBO Max‘e katıldı. Ülkemizde ise yapılan tam tersi bir anlaşmayla dizi BluTV’den Netflix Türkiye’ye katıldı. Özel bölümün ise Türkiye haklarını kimin alıp yayınlayacağı şu an için bilinmiyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...