Eternals İçin İlk Yorumlar Geldi!

Spoiler olmayan Eternals tepkileri geçtiğimiz saatler içinde yayınlandı. Akademi Ödüllü Chloé Zhao tarafından yönetilen Marvel Studios, birkaç hafta içinde MCU’nun en yeni süper kahraman ekibini tanıtmaya hazırlanıyor. Ebedi olarak bilinenler, esasen insanları Sapkınlardan korumak için Dünya’ya gönderilen ölümsüzlerdir.

Gökseller tarafından yaratılan kahramanlar binlerce yıldır insanlarla birlikte yaşıyor. Bununla birlikte, orijinal yetkileriyle ilgili olmadıkça, diğer insani meselelere karışmamaları ve karışmamaları talimatı verildi, bu nedenle varlıkları bilinmiyor. MCU’nun ana Eternals ekibi 10 üyeden oluşuyor: Thena olarak Angelina Jolie, Ikaris olarak Richard Madden, Makkari olarak Lauren Ridloff, Phastos olarak Brian Tyree Henry, Ajak olarak Salma Hayek, Sprite olarak Lia McHugh, Gılgamış olarak Don Lee, Kumail Nanjiani olarak Kingo, Sersi rolünde Gemma Chan ve Druig rolünde Barry Keoghan. Başlangıçta tek bir birim olarak hareket ettiler, ancak birkaç yüzyıl sonra yollarını ayırmaya karar verdiler.

Eternels için ilk yorumlar geldi

Bu ilk tepkilere bakıldığında Marvel Studios, MCU’ya yepyeni bir süper kahraman ekibi eklemeyi başarmış gibi görünüyor. Franchise, James Gunn’ın Galaksinin Koruyucuları’ndan bu yana daha önceki herhangi bir projede yer almayan bir grup karakterin çıkışını ilk kez yapıyor. Bununla karşılaştırıldığında bile, Eternals’ı tanıtmak çok daha zor, çünkü çok daha fazla karakter var. Buna rağmen, Zhao onları evrende verimli bir şekilde yerleştirmenin bir yolunu bulmuş gibi görünüyor. Filmin sergilerle oldukça fazla zaman geçirdiğini kabul edersek, Eternals MCU’nun tamamen yeni bir cebini açtığı için bu biraz bekleniyor. Evrendeki diğer filmlerde ve TV şovlarında olduğu gibi, karakterler filmin öne çıkanları gibi görünüyor, bu da franchise’ın ilerlemesinde önemli bir rol oynamalarının beklendiği düşünüldüğünde iyi bir şey.

Bununla birlikte, önceki gösterimlerin aksine, Eternals’ın küresel prömiyeri iki jenerik sonrası sahneyi içeriyordu. Şu anda ne olabileceğine dair hiçbir ipucu yok, ancak bu erken tepkilerin bazılarına dayanarak, franchise’ı çok iyi değiştirebilir. Sonuçta, Marvel Studios neden filmin daha önceki bir basın gösteriminden onu çıkarmak için fazladan bir adım atsın? Bu sosyal medya gönderilerinden bir başka büyük paket de Zhao’nun MCU’nun Eternals için tipik üç perdelik hikaye anlatım biçimini kesinlikle takip etmemiş olması. Ve bu nedenle, kendisinden önce gelen her şeyden taze ve farklı hissettiriyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...