En İyi HBO Max Dizileri | HBO Max Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

HBO Max geçtiğimiz ay Türkiye genişlemesini süresiz olarak ertelediğini duyurmuştu. Sadece Türkiye değil; pek çok Avrupa ülkesi olmak üzere ertelemeler geldi. Netflix, Disney Plus gibi farklı rakipleri olan HBO Max’in erteleme nedeni olarak ise tasarruf gösteriliyor. Yine de en iyi HBO Max dizileri hangileri? İşte derledik!

En İyi ve Kaliteli HBO Max Dizileri

We Own This City

David Simon’ın The Wire’ın manevi devamı olarak tanımlanan yeni dizisi, Baltimore Polis Departmanı’nın Gun Trace Görev Gücü’nün arkasındaki yolsuzluğu araştırıyor. Jon Bernthal’ın başrolde olduğu bu mini diziyi daha da tüyler ürpertici yapan şey, Baltimore Sun muhabiri Justin Fenton’ın aynı adlı kitabına dayanıyor olması.

Westworld

Dizi tarihinin en iyi bilim kurgu yapımlarından bir tanesi olan Westworld, HBO Max üzerinde izlenebilecek başarılı yapımlardan biri. Başlarda vahşi batı üzerine kurulmuş bir oyun parkını konu alan yapım zaman içinde çizgisini genişletti ve güncel olarak bambaşka bir noktada.

Succession

Onlarca ödüle aday gösterilen ve pek çoğunu da kazanan bir yapım olan Succession, devam eden en iyi diziler arasında olarak gösteriliyor. Klasik bir aile draması ile şirket kültürünü ekranlara taşıyan eser hızlı bir tempoya sahip olmasa da HBO yapımı olduğunu sonuna kadar hissettiriyor. HBO Max Türkiye’ye gelirse izlenmesi gereken diziler listenize almanızı öneririz.

Six Feet Under

Six Feet Under, cenaze işleriyle uğraşan bir aileyi konu alır ve dizinin başlangıcında ailenin babası bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeder. Bunun üzerine kurgulanan hikaye uçarlı kaçarlı senaryolara sahip günümüz dizileri yanında soluk kalabilir fakat bu onu kötü bir yapım yapmaz. Ayakları yere basan konusu ve farklı bir çeşit drama olması ile emsali yok diyebileceğimiz yapım en başarılı HBO Max dizileri arasında yer alıyor.

The Leftovers

The Leftovers tıpkı Six Feet Under gibi muadili olmayan bir yapım. Dünya nüfusunun %3’nün birden kaybolması ile geride kalanlara (İngilizce leftovers geride kalanlar anlamına geliyor.) odaklanıyor. Karakterlerin gelişimi, içsel yolculukları ve daha pek çok açıya değinen yapım Türkiye’de oldukça az biliniyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...

Intel ARC Ekran Kartları Hakkında Tüm Bilinenler

Intel, Arc ekran kartı serisi ile GPU oyununu devralmak istiyor ve çok açık bir şekilde NVIDIA'yı birincil hedefi olarak görüyor. Sabırla bu serinin 2022'nin...

Elektrikli Mercedes G-Class Hakkında Tüm Bilinenler

Tamamen elektrikli bir Mercedes-Benz G-Class veya G-Wagen'i çevreleyen dedikodu, 2018'de Detroit Otomobil Fuarı'nda başladı. Orada, o zamanlar Daimler AG'nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Diether...