En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Nelerdir?

Günümüzde telefonların kameraları oldukça gelişmiş durumda. Bu sayede de çok güzel fotoğraflar çekebiliyoruz. Ama her ne kadar kameralar gelişmiş olsa da çektiğimiz fotoğrafları düzenleme ihtiyacı doğabiliyor. Bundan dolayı da bir fotoğraf düzenleyiciye ihtiyacımız oluyor. Gelin birlikte en iyi Android fotoğraf düzenleme uygulamaları nelerdir bakalım.

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Adobe Lightroom

Play Store’dan indirebileceğiniz olan Foroğraf düzenleme uygulaması Adobe Lightroom, size fotoğraflarınızı düzenlemek için çok iyi hizmet verir. Lightroom birçok hizmetin yanı sıra fotoğraflarınızın ışığı ve renkleri ile oynamanıza da olanak sağlar. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızın renk tonları, gölgeleri ve ışıkları ayarlayabilirsiniz.

PhotoDirector

Play Store’daki bir diğer fotoğraf düzenleme aracı olan PhotoDirector’u temel ve ileri seviyede düzenlemeler için kullanabilirsiniz. Uygulama sayesinde fotoğrafın tonlarını ayarlayabilir, fotoğrafa metinler ekleyebilir, farklı efektler ekleyebilir, fotoğraflarınıza hareketlilik ekleyebilirsiniz ve daha bir çok düzenleme yapabilirsiniz. Ayrıca Instagram’da çok kullanılan efektlere PhotoDirector ile erişebilirsiniz.

Snapseed

Google tarafından geliştirilen fotoğraf düzenleme aracı olan Snapseed kullanıcılarına kolay bir arayüz ile hizmet sunar. Ama basit bir düzenleme için fotoğraf editörü arıyorsanız Snapseed bunun için biraz fazla olacak. Çünkü Snapseed daha çok fotoğraf düzenlemesinde deneyimli kişilere uygun olacaktır. Ayrıca birçok düzenleme aracına sahip olan uygulama farklı dosya formatlarını destekleyebilmekte.

Canva

Birçok kişi tarafından sadece grafik tasarımı için kullanıldığı sanılan Canva grafik tasarımının yanında fotoğraf düzenleme hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca Canva fotoğraflarınızın düzenlemesinin yanı sıra fotoğraflarınızı, kullanacağınız platforma göre boyutlandırmanızı sağlar.

Photoshop Camera Photo Filters

AI destekli olan uygulama kullanıcılarına sayısı oldukça çok olan efekt ve filtre kullanma olanağı sağlar. Photoshop Camera Photo Filters, orta düzeyli düzenlemeler için çok iyi bir performans sergiler. Ayrıca uygulama size fotoğraf düzenlemenin yanında birçok özellik de sunar.

Picsart

Play Store’daki popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Picsart, fotğraf düzenleme hizmetinin yanı sıra video düzenlemesi de gerçekleştirebilir. Birçok düzenleme özelliklerine sahip uygulama, ayrıca kullanıcılarına birçok kısımda kişiselleştirme olanağı da sağlıyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Starlink Hacklendi: SpaceX’ten Cevap Gecikmedi

SpaceX'in dünya çapındaki internet hizmeti Starlink'i hacklemek için gereken her şeyin 25 dolarlık bir modchip olacağını kim düşünebilirdi? Belçika'dan bir güvenlik araştırmacısı olan Lennert...

Akıllı Telefon ile En İyi Fotoğraf Nasıl Çekilir?

Günümüzde akıllı telefonlarımız ile mükemmel bir fotoğraf çekmek eskiye nazaran çok daha kolay. Artık güzel fotoğraflar yakalamak için mükemmel fotoğraf makinelerine olan ihtiyacımız ortadan...

Breaking Bad Dizisinin En İyi 5 Bölümü

Diziler veya filmler hakkında konuşurken kesin yargılara varmak hemen hemen hiç mümkün olmaz. Herkesin görüşü subjektif olacağı için bu durum oldukça doğaldır. Fakat dizi...