En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Nelerdir?

Günümüzde telefonların kameraları oldukça gelişmiş durumda. Bu sayede de çok güzel fotoğraflar çekebiliyoruz. Ama her ne kadar kameralar gelişmiş olsa da çektiğimiz fotoğrafları düzenleme ihtiyacı doğabiliyor. Bundan dolayı da bir fotoğraf düzenleyiciye ihtiyacımız oluyor. Gelin birlikte en iyi Android fotoğraf düzenleme uygulamaları nelerdir bakalım.

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Adobe Lightroom

Play Store’dan indirebileceğiniz olan Foroğraf düzenleme uygulaması Adobe Lightroom, size fotoğraflarınızı düzenlemek için çok iyi hizmet verir. Lightroom birçok hizmetin yanı sıra fotoğraflarınızın ışığı ve renkleri ile oynamanıza da olanak sağlar. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızın renk tonları, gölgeleri ve ışıkları ayarlayabilirsiniz.

PhotoDirector

Play Store’daki bir diğer fotoğraf düzenleme aracı olan PhotoDirector’u temel ve ileri seviyede düzenlemeler için kullanabilirsiniz. Uygulama sayesinde fotoğrafın tonlarını ayarlayabilir, fotoğrafa metinler ekleyebilir, farklı efektler ekleyebilir, fotoğraflarınıza hareketlilik ekleyebilirsiniz ve daha bir çok düzenleme yapabilirsiniz. Ayrıca Instagram’da çok kullanılan efektlere PhotoDirector ile erişebilirsiniz.

Snapseed

Google tarafından geliştirilen fotoğraf düzenleme aracı olan Snapseed kullanıcılarına kolay bir arayüz ile hizmet sunar. Ama basit bir düzenleme için fotoğraf editörü arıyorsanız Snapseed bunun için biraz fazla olacak. Çünkü Snapseed daha çok fotoğraf düzenlemesinde deneyimli kişilere uygun olacaktır. Ayrıca birçok düzenleme aracına sahip olan uygulama farklı dosya formatlarını destekleyebilmekte.

Canva

Birçok kişi tarafından sadece grafik tasarımı için kullanıldığı sanılan Canva grafik tasarımının yanında fotoğraf düzenleme hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca Canva fotoğraflarınızın düzenlemesinin yanı sıra fotoğraflarınızı, kullanacağınız platforma göre boyutlandırmanızı sağlar.

Photoshop Camera Photo Filters

AI destekli olan uygulama kullanıcılarına sayısı oldukça çok olan efekt ve filtre kullanma olanağı sağlar. Photoshop Camera Photo Filters, orta düzeyli düzenlemeler için çok iyi bir performans sergiler. Ayrıca uygulama size fotoğraf düzenlemenin yanında birçok özellik de sunar.

Picsart

Play Store’daki popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Picsart, fotğraf düzenleme hizmetinin yanı sıra video düzenlemesi de gerçekleştirebilir. Birçok düzenleme özelliklerine sahip uygulama, ayrıca kullanıcılarına birçok kısımda kişiselleştirme olanağı da sağlıyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...