Egzersiz Yapmayı Eğlenceli ve Kolay Hale Getiren 5 Mobil Uygulama

Egzersiz rutininizi renklendirmek mi istiyorsunuz? Eğer öyleyse, bu mobil uygulama listesi işleri daha ilginç hale getirecektir. İster deneyimli bir koşucu olun, ister yeni başlayan biri olun, aşağıdaki seçenekler, fitness seviyeniz ne olursa olsun, egzersizi eğlenceli ve kolay hale getirmek için mükemmeldir. İşte listemizde yer alan en iyi 5 uygulama:

Zombies, Run!

Harika bir kardiyo antrenmanının ne olduğunu biliyor musunuz? Zombilerden kaçmak. hikaye odaklı bir koşu oyunu olan bu oyunu oynarken bir dizi görevle görevlendiriliyorsunuz. Ne kadar uzun süre yürür veya koşarsanız, anlatıyı o kadar çok ortaya çıkarırsınız. Uygulama ayrıca mesafeyi, zamanı, yakılan kalorileri ve çok daha fazlasını kaydeder. Hem zihniniz hem de bedeniniz için iyi bir egzersiz uygulamasıdır.

Zombies, Run! uygulamasını iOS üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ingress Prime

Ingress Prime, bu listedeki en sıra dışı uygulamadır. Esasen, Pokémon Go‘ya benzeyen ancak bayrağı ele geçirme unsurlarına sahip bir artırılmış gerçeklik oyunudur. Uygulama, bir sürü gizemli portal bulmak için telefonunuzun GPS’ini kullanır. Bu portallar genellikle sanat eserleri, benzersiz binalar, kütüphaneler, heykeller vb. ile bağlantılıdır. Fiziksel olarak dışarı çıkmalı ve bu ilgi çekici noktaları gerçek dünyada bulmalısınız. Buradaki fikir, bu portalları talep etmek ve onları rakip takımlardan almaktır. Pokémon Go’dan daha karmaşık bir şey arıyorsanız, Ingress Prime tam size göre.

Ingress Prime uygulamasını iOS üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ingress Prime uygulamasını Android üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Charity Miles

Charity Miles, fiziksel aktivitenizi paraya dönüştürür ve tutkulu olduğunuz bir amaca bağışlar. Habitat for Humanity, Özel Olimpiyatlar, St. Jude vb. arasından seçilebilecek bir sürü hayır kurumu var. Uygulamayı indirmek de ücretsizdir. Arayüz ayrıca sezgiseldir ve gezinmesi nispeten kolaydır.

Charity Miles uygulamasını iOS üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Charity Miles uygulamasını Android üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Walkr

Walkr, uzay geminize yakıt sağlamak için yürümeniz veya koşmanız gereken eğlenceli bir mobil uygulamadır. Ayrıca tuhaf uzaylılarla, bir sürü havalı gezegenle ve çok daha fazlasıyla karşılaşacaksınız. Bir deniz yaratığı veya denizaltı gibi görünmesi için uzay geminize farklı görünümler de uygulayabilirsiniz. Yeni gezegenleri ve uzaylıları keşfederken aynı zamanda forma girmek çok eğlenceli.

Walkr uygulamasını iOS üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Walkr uygulamasını Android üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Fit for Battle

Koşmayı sever misiniz? Rol yapma oyunlarını sever misiniz? Fit for Battle, ikisini de beraberinde bulundurur. Bu uygulama sizi destansı bir maceranın ortasında bırakıyor. Hikaye hem sürükleyici hem de ilgi çekici ve kararlarınız hikayenin yönünü değiştiriyor. Ayrıca, hikayeyi taze ve ilginç tutacak rastgele karşılaşmalarla karşılaşacaksınız. Ayrıca her koşu veya yürüyüşün zorluk seviyesini ve süresini kişiselleştirebilirsiniz.

Fit for Battle uygulamasını iOS üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ne yazık ki, Fit For Battle henüz Google Play mağazasında mevcut değil.

Egzersiz yapmayı eğlenceli hale getiren mobil uygulama listemizi beğendiniz mi? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...