Dünyanın En Pahalı Telefonları: İşte Dudak Uçuklatan Fiyatlar!

Günümüzün önemli teknolojilerinden biri olan telefonlar her cepte vardır. Peki ya normal telefonlardan farklı olarak değerli taşlar ve altın ile kaplanmış Dünya’nın en pahalı telefonlarına sahip olmak ister misiniz? İşte dünyanın en pahalı telefonları!

GoldVish Revolution

Bazı kısımları 18 ayar altın ile kaplanmış telefonun farklı yerlerinde olmak üzere 29 karat elmas yer alıyordu. Bu telefon, satışa çıktığında her bir modeli 490.000$‘dan satışa sunulmuştu.

Diamond Crypto Smartphone

Tuşlu telefon olarak üretilen telefonun kenarları ve ortadaki gezinme düğmesi 40 beyaz elmas ve 10 mavi elmasla kaplanmıştı ve bu da telefonun 1,3 milyon dolarlık maliyetinin çoğunu oluşturuyordu.

iPhone 3G King’s Button

Telefon 18 ayar altın ile yapıldı ve çevresine 138 adet elmas serpildi. Tüm bunlar ile birlikte lüks iPhone telefon 2,5 milyon dolara satışa sunuldu.

Goldstriker iPhone 3GS Suprem

Telefonun çerçevesi 22 ayar altından yapıldı ve dış yüzeyinde 136 elmastan oluşan bir çizgi yer alıyordu. Telefonun değeri ise yaklaşık 2,5 milyon dolar olarak belirlenmişti.

iPhone 4 Diamond Rose Edition

The Diamond Rose yaklaşık 500 adet elmasa sahipti. Telefonun arkası, Diamond Rose sürümüne adını veren pembe altından yapıldı ve elmas kaplamı Apple logosu ile göze çarpıyordu.

iPhone 4S Elite Gold

4S Elite’in kasası, altın ile kaplanmış Apple logosu da dahil olmak üzere 24 ayar altından yapıldı ve telefon 500 adet elmastan oluşuyordu. Telefon 7,8 milyon dolar ile dünyanın en pahalı telefonları arasında yerini aldı.

Caviar iPhone 13 Pro Victory Pure Gold

Telefonun kasası iPhone Pro modeli için 170 gram 18 ayar altından ve Pro Max’te 205 gram altından yapılmıştır. Ayrıca bu telefon her yerini altın, yüzlerce pırlanta ile kaplamak yerine sanatsal bir tasarımla işlenmiştir. Tabii ki, hala elmaslar var, ama sadece sekiz tane.

iPhone Princess Plus

Telefon 318 tane ayrı ayrı kesilmiş elmastan oluşan bir bordürle çevriliydi. Elmaslar toplam 17.75 karat ağırlığındaydı. Telefona ise 176.000 dolar gibi bir fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Falcon Supernova iPhone 6 Pink Diamond

Falcon Supernova, önden normal bir iPhone gibi görünürken ama altın kaplı telefonun arkasındaki elmas ile telefon 48.500.000 dolarlık bir fiyata ile satışa sunuldu.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Cybertruck Aracına İlham Kaynağı Olan James Bond Arabası

Amerika merkezli elektrikli otomotiv devi Tesla'nın CEO'su Elon Musk, herkesin tasarımından etkilendiği aracı olan Cybertruck'ı 2023 yılında piyasaya sürülmeyi planladığını açıklamıştı. Cybertruck'ın tasarımındaki ilham...

F1 Manager 2022: Şu Ana Kadar Bildiğimiz Her Şey

Eğer son birkaç yılını takımın pitstop taktikleri hakkında atıp tutarak geçirmiş bir Ferarri hayranıysanız ya da içinizde bir yerlerde Aston Martin'i zafere taşıyacak adamın...

ABD Neden TikTok’un Kaldırılmasını İstiyor? FCC Komisyonu Açıkladı!

ABD FCC komisyon üyesi Brendan Carr, Google ve Apple'ı TikTok'u ilgili uygulama havuzlarından, App Store'dan ve Play Store'dan çıkarmaya çağırdı. Carr, Çinli ByteDance'in sahip...