Daredevil Başrolünden Film ve Evren Hakkında Açıklama

Marvel’ın en çok sevilen TV Showlarından bir tanesi olan Daredevil, geçtiğimiz gün Luke Cage, Jessica Jones, Iron Fist, Punisher ve The Defenders beraber Netflix platformundan kaldıralacağı açıklanan dizilerden bir tanesi oldu. Disney Plus’ın piyasada daha çok yer alması ve bu paydan Netflix’i uzak tutmak için “muhtemelen” dizilerin haklarını tekrar paylaşmayan Disney’in planı ne?

Film Olarak Karşımıza Çıkabilir mi?


Daredevil karakterine can veren Charlie Cox, konuya ufak da olsa ışık tutmaya çalışarak dizinin sevenlerini heyecanlandırdı. Bildiğiniz üzere Avengers Endgame ile Marvel evreninde bir dönem sonlandı. Pek çok karakter yerini yenisine bırakırken bazı yan karaktler ise kendi Show’larına ve filmlerine kavuştu. “4. faz” olarak adlandırılan yeni Marvel düzeninde eski dizilerin yeri olacak mı?

Charlie Cox, ilerleyen dönemlerde yeni bir Marvel filminde  Daredevil’da Vincent D’Onofrio tarafından hayat verilen süper kötü Kingpin ile tekrardan rol almalarının oldukça olası olduğunu ifade etti.

3 sezonluk dizinin 2 sezonunda ana kötü olan Kingpin, pek çok izleyicinin favori villain’dan bir tanesi. Charlie Cox, açıklamasının devamında ise “Hayal ediyorum, umuyorum ki dünyalarımız tekrar çarpışacak çünkü geçmişte yaptığımız şeyleri yapmak çok eğlenceliydi ve o (D’Onofrio) inanılmaz bir aktör. Her konuşmaya ‘Ne biliyorsun?’ ile başlamalıyız çünkü dikkatli olmak gerekli. Bu gerçekten heyecan verici.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Marvel’ın şu anda takvimi oldukça dolu gözüküyor, bu karmaşa içinde Daredevil’a yer verebilmesi oldukça zor gibi görünüyor. Bu tarz bir projenin 2024’ten önce hayata geçirilmesi pek olası olmayacaktır.

Bilmeyenler İçin Kısaca Daredevil

Daredevil zaman zaman Marvel filmlerinde yer alan karakterleden daha çok seviliyor. Asıl adı Matt Murdock olan kahramanımız küçük yaşta geçirdiği bir kazadan sonra görme yetisini kaybediyor fakat gözüne bulaşan kimyasallar diğer duyularını güçlendiriyor. Babası boksör olmasından dolayı dövüş yeteneklerini de geliştiren Murdock, avukatlık yaparak geçimini sağlıyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...