Çıkacak Olan En İyi Nintendo Switch Oyunları

Çıkış yapacak olan en iyi Nintendo Switch oyunları hangisi

Nintendo Switch, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli oyunlar ve birçok benzersiz özellik ile Nintendo’nun şimdiye kadar ürettiği en popüler konsollardan biridir. Bu platformda dört gözle bekleyecek çok sayıda oyun var. İşte 2021, 2022 ve sonrası için çıkacak en iyi Nintendo Switch oyunları.

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2: Stay Human uzun süredir geliştirilmekte ve sayısız gecikmeden sonra Şubat 2022’de piyasaya sürülecek gibi görünüyor. Bu, modern donanım için oluşturulmuş bir oyundur, dolayısıyla Nintendo Switch sürümü bulut tabanlı olacak. Keşfedilecek devasa bir açık dünya ve birden fazla oyunu teşvik eden çeşitli dallanma yolları ile oyunun kendisi umut verici görünüyor.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Lego Star Wars: Skywalker Saga birkaç yıldır üzerinde çalışılıyor, ancak en az bir gecikmeden sonra nihayet 2022 baharında piyasaya sürülmeye hazır olacak gibi görünüyor. Görsel iyileştirmelerinin yanı sıra bu koleksiyon, oyunun hem ışın kılıcı hem de blaster bölümleri için rafine bir dövüş içerecek.

Marvel’s Midnight Suns

XCOM’un arkasındaki ekip olan geliştirici Firaxis’ten gelen Marvel’s Midnight Suns, bir taktik RPG’dir. XCOM serisine benzer bir oynanışa sahip olacak, ancak onu onlardan ayrı tutan birkaç bükülme ve dönüş olacak. İçinde, beğeninize göre özelleştirilebilen The Hunter adlı yeni bir kahraman olarak oynuyorsunuz. Ama yine de Wolverine, Ghost Rider ve Iron Man dahil en sevdiğiniz Marvel kahramanlarının yanında savaşabilirsiniz. Bu oyun Mart 2022’den yılın ikinci yarısına ertelendi ve belirli bir çıkış tarihi verilmedi.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

80’lerin ve 90’ların eski arcade klasiklerine geri dönen Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, herkesin en sevdiği kaplumbağaların başrolde olduğu 2D dövüş maceralarına modern bir bakış. Eski klasiklere çok benzeyen Shredder’s Revenge, hem yerel hem de çevrimiçi olmak üzere dört oyunculu işbirlikçi çok oyunculu özelliklere sahiptir. Leonardo, Donatello, Michelangelo ve Raphael’i Foot Clan ve itibari ile Shredder gibi ünlü kötü adamlarla savaşırken takip edecek. Bu oyunun henüz kesin bir çıkış tarihi yok, ancak 2022 yılında hazır olacak.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Yaklaşan en heyecan verici Switch oyunlarından biri Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Bu, 2017’de piyasaya çıktığında çoğumuzu şaşırtan Mario + Rabbids: Kingdom Battle’ın devamı olacak. Daha açık uçlu keşif ve uzaya geçiş ile Sparks of Hope, en sevilen Switch oyunlarından birinin değerli bir halefi olacak gibi görünüyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...