Christian Bale Ferrari Modellerini Neden Sevmiyor?

İngiliz aktör Christian Bale’i yalnızca Ferrari’de değil herhangi bir spor arabada da görmek çok zordur. Genellikle ünlü aktör daha sade ve sıradan arabalarda görülür. Şu anda kullandığı araba ise eski model bir Toyota Tacoma. Ve Bale’nin arabasını çok sevdiği kesin. Peki Christian Bale Ferrari araba modellerine neden karşı tutumda?

Bale’in Kullandığı Araba Markası Ne?

Bale’in arabasına bakacak olursak, Ferrari gibi muhteşem bir görüntüye ve ihtişama sahip değil, ancak Bale’in de istediği şeyin de bu olduğu görülüyor. Ünlü oyuncu 2016 yılında yaptığı röportajda, neden hala eski kamyonetini sürdüğünü pratik diyerek açıkladı. Ve konuşmasına şu şekilde devam etti, “Bütün arkadaşlarımın bir şeyleri taşımak için buna ihtiyacı var.” Ayrıca insanların kullandığı arabayı değerli bulmayacağını ve Tacoma’sının zarar görmesi veya çalınması konusunda endişelenmesine gerek kalmayacağını da belirtti.

Muhteşem görünümlü yeni bir Ferrari’ye sahip olmak, Bale gibi, strese girmek istemeyen biri için büyük bir stres kaynağı olacaktır. Ayrıca Bale yaptığı bir röportajda arabasını çok sevdiğini de belirtmişti.

Bale Motosiklet de Kullanmayı Seviyor

Bale, Toyota kamyonunun dışında yarış motosikletlerini de seviyor ve onları taşımak için kamyonetini kullanıyor. Oyuncu, üreticisi tarafından kendisine hediye edilen egzotik bir MV Agusta F4 spor motosikletine sahip.

Ayrıca, Christian Bale Ferrari arabalarını tamamıyla karşı diye bir şey de söz konusu değil. Yaptığı bir röportajda Bale, motosiklet yarışlarından men edildiğini söyleyerek piste bir yarış arabasıyla çıkmayı düşündüğünü söyledi. Ancak bu bir Ferrari ile değil, bir Shelby AC Cobra ile olabilir. Bale, ayrıca Ferrari için şikayetini belirtirken, Ferrari’nin ailesi için uygun olmadığını ve ailesinin araca sığamayacağını belirtti. Bundan dolayı da Ferrari’nin dört kişilik bir modeli yapılırsa ünlü aktör bundan bir tane alabilir.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...