Cars 4 Gelecek mi? Cars 4 Hakkında Tüm Bilinenler!

 Arabalar serisi ülkemizde çocuk – yetişkin her yaş kesimi tarafından beğenilmekte. Öyle ki serinin 3. Filminden sonra gerek Instagram gerek YouTube arabalar videolarıyla dolup taşmış durumda. Peki üçüncü film serinin son filmi miydi? Cars 4 gelecek mi? Gelin bu soruların cevaplarına daha yakından bakalım.

Cars 4 Gelecek mi?

Filmin konusunun ne hakkında olacağının daha ince ayrıntılarına inersek elimizdeki tek bilginin yapımcıların kendisi tarafından açıklanan filmde Cruz’un oynayacağı rol. Özellikle de üçüncü filmin sonlarında belirtildiği gibi Cruz dördüncü filmde yarışlarda olacak. Filmin sonunda Rust-eze takımının Sterling tarafından satın alınmasının ardından Cruz’a Dinoco’dan teklif geliyor ve McQueen de akıl hocası Doc Hudson’un renklerine bürünerek Cruzu eğitmeye başlıyor.

Devam filminin olasıklarından biri de üçüncü filmin yapımcıları Kevin Reher ve Andrea Warren’in sözleri. Yapılan Röportajlarda ‘’anlatacak iyi bir hikaye varsa, yani bunu yaptıktan sonra dönüp baktığımızda hikaye saçma gelmiyorsa dördüncü bir film neden olmasın’’ dediler.

Cars 4 Cruz ve Strom Arasında Geçebilir!

Filmin karakterlerine gelicek olursak yeni filmde Mcqueen Cruz ve Mater’in yanı sıra Starling, Smokey, Jackson Storm, Luigi, Guido, Sally karakterlerinin de olacağı tahmin ediliyor. Filmin ne zaman geleceği de tamamen tahmin söz konusu. Pixar son yıllarda devam filmlerinden çok fazla kazanç elde etmiş durumda. Ümit vaat eden daima ileri olmak üzere orijinal filmlerele sıralanmıştır. Disney de buna odaklanmış gibi göründüğünden, yakın geleceğin planı bu politika üzerinden yürüyecek. Filmin çıkış tarihi için filmle yakından ilgilenenler 2023 baharı tahminlerinde bulunuyor. İlk film 2006 ikinci film 2011 ve üçüncü film 2017’de çıktığı için seyirciler 5 yılda bir film de bekliyor. Fakat 2022’nin son çeyreğine girdiğimiz ve hala bir fragman ya da tanıtım yapılmadığı için dördüncü film 2022 yılı içerisinde çıkmayacak gibi görünüyor.

Bu bağlamda sıkı takipçilerin yorumu Cars on the Road dizisinin bir 4. film niteliği taşıyacağı ve geri dönüşler doğrultusunda devam filminin çekilip çekilmeyeceğine karar verileceği yönünde.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...

Intel ARC Ekran Kartları Hakkında Tüm Bilinenler

Intel, Arc ekran kartı serisi ile GPU oyununu devralmak istiyor ve çok açık bir şekilde NVIDIA'yı birincil hedefi olarak görüyor. Sabırla bu serinin 2022'nin...

Elektrikli Mercedes G-Class Hakkında Tüm Bilinenler

Tamamen elektrikli bir Mercedes-Benz G-Class veya G-Wagen'i çevreleyen dedikodu, 2018'de Detroit Otomobil Fuarı'nda başladı. Orada, o zamanlar Daimler AG'nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Diether...