Bu Hafta Sonu İzlenebilecek Yeni Dizi ve Filmler

Bu hafta sonu çeşitli platformlara gelerek izlenebilecek olan yeni dizi ve filmler listemizde hangi yapımlar yer alıyor?

Netflix, Amazon Prime, HBO Max, Disney Plus ve daha birçok platformda bu hafta sonu izlenebilecek yeni dizi ve filmler şu şekilde:

Black Widow (Disney Plus)

Natasha Romanoff karakterinin geçmişinin keşfedilmemiş maceralarıyla yüzleşmek zorunda kaldığı ve Scarlett Johansson‘un başrolünü üstlendiği film, Disney Plus üzerinde izlenebilir.

Evinizin İçinde Biri Var (Netflix)

Hawaii’de büyükannesiyle birlikte yaşamaya başlayan bir genç (Sydney Park), okulundaki diğer öğrenciler, aynı zamanda en büyük sırlarını açığa vuran maskeli bir katil tarafından öldürüldüğünde geçmişiyle yüzleşmek zorundadır. Korku türündeki film, Netflix’te izlenebilir durumda.

Blumhouse’a Hoş Geldiniz: Madres / The Manor (Amazon Prime Video)

Amazon‘un korku stüdyosu Blumhouse Productions ile sekiz bölümlük işbirliğindeki son iki film, Madres ve The Manor, her ikisi de kolektif “kurumsal korkular ve kişisel fobiler” teması etrafında dönen çok farklı iki hikaye anlatıyor.

Her iki film de 2020’de başlayan serinin en iyilerinden olduğu için övüldü, bu nedenle korku hayranlarının seveceği film, Amazon Prime Video’da izlenebilir.

Muppets Haunted Mansion (Disney Plus)  

Sadece 50 dakika uzunluğunda olan ve Muppet hayranı olanlara hitap edebilecek olan yapım, bu hafta sonu Disney Plus‘ta yayınlanıyor.

15 Dakikalık Utanç (HBO Max)

15 Dakikalık Utanç, yaygın sosyal, kültürel ve daha birçok meseleyi ele alan bir belgesel olarak karşımıza çıkıyor. Sosyal mesajların verildiği belgesel, bu hafta sonu HBO Max üzerinde izlenebilir.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...