Bitcoin Direnci Aşabilecek mi?

Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimini hafta boyunca 55 bin dolara kadr geri çekildi. Yaklaşık 10 bin dolar ve 10 Kasım’ın tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık 13 bin dolar kaybettiğini gören son trendin doğrulanmış bir kırılmasıyla Bitcoin için zor bir hafta oldu. Bitcoin ayrıca, destek sağlamak için tutulması gereken 59.5 bin dolar civarında bir dizi önceki düşük seviyeyi de kırdı. Büyük bir Bitcoin bloğunun yakında Gox Dağı tarafından feshedilmiş borsanın alacaklılarına bırakılabileceği haberi piyasaya ağırlık verebilir. Mt. Gox mütevelli heyetinin alacaklılara 141.686 BTC’yi serbest bırakmaya hazırlandığı söyleniyor, ancak herhangi bir zaman çerçevesi belirlenmemiş ve mevcut piyasa değeri şu anki 24 saatlik 43 milyar dolarlık Bitcoin cirosuna kıyasla 8,2 milyar dolar civarında.

Bitcoin’in yakında 59,5 bin dolarlık alanı geri alması ve daha da yükselmesini sağlamak için bu haftanın daha düşük en yüksek ve daha düşük en düşük dizilerini kırması gerekiyor. CCI göstergesi, mevcut piyasanın aşırı satış yaşadığını gösteriyor ve bu, Bitcoin’i daha da yükseltmeye yardımcı olabilir. Alıcıların ve satıcıların bir sonraki hamleden önce dengeyi bulmalarını sağlamak için bir konsolidasyon döneminin olması muhtemeldir.

Bitcoin

Bitcoin ve Ethereum’da Son Durum

Altcoin piyasası hafta trend desteğini kırdı ve son hareketini tanımlamaya yardımcı olan bir gösterge olan 9 günlük hareketli ortalamasının keskin bir şekilde altında işlem görüyor. Ethereum’da olduğu gibi, bugünün mumu, beş günlük bir kalıbı kırarak daha yüksek bir dip yazdırdı ve bunun, piyasayı daha yükseğe yönlendirmeye yardımcı olmak için Perşembe günkü mumun üzerinde yeni bir zirve tutması ve basması gerekiyor. Piyasa şu anda 1.46 trilyon $’lık bir önceki yükselişin etrafında işlem görüyor ve burada yakın ve teyit edilmiş bir kırılma, daha yüksek bir harekete güven katacak.

UYARI: Weblejyon web sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bir satın alma teklifi veya başka bir işlem yapmaya davet teşkil etmez, ayrıca herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Netflix Aralık 2022 Takvimi: Hangi Dizi ve Filmler Geliyor?

Netflix, Türkiye'deki abone sayısı ile hala ülkemizde en çok tercih edilen dijital platform olmayı sürdürüyor. Rakiplerinin bir hayli artış göstermesi ile beraber de Netflix...

2022’de En Çok Satan Elektrikli Arabalar

Gündelik hayatımızda bir yerden bir yere gitmek için taşıtları kullanırız. Bu taşıtlardan en ekonomik olanları, içten yanmalı otomobillerin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle herkesin çokça...

Apple Gelecekte Düğmesiz iPhone Üretebilir!

Son birkaç nesil iPhone'un tasarım ve özellikler açısından büyük ölçüde yinelemeli güncellemeler aldığı yaygın bir bilgidir. Örneğin en yeni iPhone modelleri, Apple'ın 2018'de iPhone...