Better Call Saul Dizisinin En İyi 10 Bölümü

Mizah içermesinin yanında oldukça da dramatik olan ve Breaking Bad dizisinin bir yan ürünü olarak ortaya çıkan Better Call Saul birçok kişi tarafından beğenilerek izleniyor. Peki Better Call Saul dizisinin en iyi 10 bölümü hangileridir?

En İyi Better Call Saul Bölümleri

10.JMM(5.sezon 7.bölüm)

Bu bölümde Jimmy ve Kim evleniyorlar. Nikahtan önce Kim, Jimmy’ye bir daha ondan hiçbir şey saklamayacağına dair söz verdirir. Daha sonra, Jimmy ona bu evliliğin formalite olduğunu açıklar.

 9.Fall(3.sezon 9.bölüm)

Jimmy’nin büyük davası olan Sandpiper davası, bu bölümde bir sonuca varıyor. Ve bölüm sonunda Kim, araba sürerken uyuya kaldığı için arabası ile kaza yapıyor.

 8.Wiedersehen(4.sezon 9.bölüm)

Bu bölümde Jimmy’nin cezasının kaldırılması talebi reddedilir, bu yüzden Kim Jimmy’nin talebinin daha samimi görünmesine yardımcı olmaya çalışır. Ayrıca Lalo’nun ne kadar zeki ve tehlikeli olduğu da anlaşılmaya başlanıyor.

7.Wexler v. Goodman(5.sezon 6.bölüm)

Beşinci sezonun en iyi bölümü olarak kabul edilebilecek bölümü olan Wexler v. Goodman’da Kim, Jimmy’nin son planını duldurmaya çalışır.

 6.Lantern(3.sezon 10.bölüm)

Bu bölümde Jimmy ve Chuck’ın yolculuğu sona erer. Onu barodan attırmak için Jimmy’ye yenilen ve HHM’den zorla atılan Chuck’ın elinde hiçbir şey kalmamıştır. Bu, Chuck’ı akıl hastalığı daha ileri bir seviyeye götürür.

 5.Five-O(1.sezon 6.bölüm)

Bu bölüm Mike’nin oğlunun intikamını almasını içeriyor. Ayrıca bir çok kişi için unutulamayan bir bölümdür.

4.Something Unforgiveable(5.sezon 10. bölüm)

Kim Wexler rolündeki Rhea Seehorn için çok büyük bir sezon olan 5.sezonun, sezon finali olan bölümdür.

 3.Winner(4.sezon 10.bölüm)

Dördüncü sezon, Jimmy’nin Saul işini yapmasıyla sona erer. Chuck’ın anısına burs almak için bir kadınla konuşur, ancak çocukluğundan beri hırsızlıktan tutuklanmasının onu göz önünde bulundurmaktan alıkoyduğunu bilir. Jimmy ona ilerlemek için ne gerekiyorsa yapması gerektiğine dair tavsiyede bulunur çünkü diğer herkes onu aşağıda tutmaya çalışacaktır.

 2.Bagman(5.sezon 8. bölüm)

Bu bölüm Better Call Saul’ın en aksiyon ve heyecan dolu bölümü olabilir. Mike’ın arabadaki silahlı adamı vurduğu ve aracın Saul’un önüne geçtiği o an, heyecanın doruğa ulaştığı bir an oldu.

1.Chicanery(3.sezon 5.bölüm)

Better Call Saul’un bugüne kadarki bölümler arasında en iyi bölümü olarak kabul edilebilecek bölümü olan Chicanery’de, Jimmy ve Chuck arasındaki zeka savaşının sonucu olarak Jimmy’in Chuck’ı nasıl alt ettiğini izliyoruz.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Starlink Hacklendi: SpaceX’ten Cevap Gecikmedi

SpaceX'in dünya çapındaki internet hizmeti Starlink'i hacklemek için gereken her şeyin 25 dolarlık bir modchip olacağını kim düşünebilirdi? Belçika'dan bir güvenlik araştırmacısı olan Lennert...

Akıllı Telefon ile En İyi Fotoğraf Nasıl Çekilir?

Günümüzde akıllı telefonlarımız ile mükemmel bir fotoğraf çekmek eskiye nazaran çok daha kolay. Artık güzel fotoğraflar yakalamak için mükemmel fotoğraf makinelerine olan ihtiyacımız ortadan...

Breaking Bad Dizisinin En İyi 5 Bölümü

Diziler veya filmler hakkında konuşurken kesin yargılara varmak hemen hemen hiç mümkün olmaz. Herkesin görüşü subjektif olacağı için bu durum oldukça doğaldır. Fakat dizi...