Apex Legends Mobile iOS ve Android Platformları Üzerinde Yayınlandı!

Apex Legends Mobile

Uzun ve dolambaçlı bir yol oldu ama sonunda “Apex Legends” mobil versiyonuyla karşınızda ve hemen şimdi indirilebilir durumda! Hem iOS hem de Android kullanıcıları için mevcut olan bu birinci şahıs nişancı oyununun tanıtılmaya ihtiyacı yok, zira mobil olmayan versiyonlarında dünya çapında milyonlarca oyuncunun kalbini (ve oyun kollarını ya da farelerini) çoktan fethetti. Apex Legends Mobile, PC veya Konsol versiyonundan tamamen bağımsız olduğundan, PC veya konsol versiyonunda oynamış olsanız bile, ”Apex Legends Mobile”a bir şans vermek isteyebilirsiniz. Kendisine has özellikleri ve eventlerinin yanısıra ”Apex Legends Mobile,” Fade adında yeni bir oynanabilir karakteri de tanıtacak.

Oyun, bize hem bölgeleri hem de karakterleri gösteren ve çeşitli modlarda oyunun kullanıcı arayüzüne bir göz atmamızı sağlayan ilgi çekici bir oyun fragmanıyla tanıtıldı. Bir mobil oyun olduğundan ”Apex Legends,” telefonlar ve tabletlerin sağladığı küçük ekrana uyacak şekilde uyarlandı. Fragmanı her ne kadar heyecan verici gözükse de, kullanıcı arayüzünün görünümü açısından beklentilerinizi kontrolde tutmakta fayda var ─ biraz dağınık olabilir. Ne yazık ki, konsol ve PC versiyonlarının her ikisinin de çok daha büyük ekranlarda oynandığı ve mobil versiyonun hala öncekiler tarafından sağlanan birçok oynanış seçeneğine ihtiyaç duyduğu göz önüne alındığında bu beklenen bir durum. Sıkışık bir ekrana sığacak çok şey var.

Apex Legends Mobile resmi tanıtım videosu

Sınırlı alana rağmen, oyun fragmanda güzel görünüyor. Ve eğer cihazınız destekleyebilirse, oynamak için parmaklarınızı kullanmaya alıştığınız zaman çok eğlenceli olacağı kesin. Çoğu benzer oyun mobil oyuncular için oyun kolu desteği verse de, ”Apex Legends Mobile”ın başlangıçta böyle bir opsiyonu olmayacak. Yukarıda bahsettiğimiz gibi oyun diğer platformlardan tamamen bağımsız bir versiyon olduğundan herhangi bir çapraz platform etkileşimi sağlamıyor ─ PC veya Konsol versiyonlarındaki tüm başarımlarınız erişilemez olacak ve baştan başlıyor olacaksınız.

İster bir IOS oyuncusu olun ya da bir Android kullanıcısı, artık ”Apex Legends Mobile”ı ilgili uygulama mağazanızdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun, birçok benzer yapım gibi mikro satın alım işlemleri içeriyor, fakat hiçbir şekilde ücret vermeden de oynayabilirsiniz. Oyunun muhteşem görselleri ve akıcı oynanışı göz önüne alındığında eski cihazlar oyunu çalıştırırken biraz zorlanabilir, bu nedenle herhangi bir takılma, düşük kare hızı ya da donma yaşıyorsanız grafik ayarlarını biraz düşürdüğünüzden emin olun.

Apex Legends Online Nasıl İndirilir?

Android kullanıcıları oyunu doğrudan Google Play Store‘dan indirebilirler. Eğer masaüstünde iseniz cihazınıza Play Store’a erişmeden kurmak için Google hesabınıza giriş yapın. Aksi takdirde Google Play’de ”Apex Legends Mobile”ı aratın.

iPhone ve iPad cihazlarındaki oyuncular da aynı şeyi yapmaları gerekecek, fakat bu sefer Apple App Store‘u kullanmaları gerekecek. Cihazınıza indirmek için linke tıklayın ya da Apple App Store’da aratarak bulun. İndirdikten sonra, oyuna gerçekten başlamadan önce oldukça uzun bir eğitim boyunca yönlendirileceksiniz.

”Apex Legends”ın mobile uyarlanması hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...