ApeCoin (APE) Nedir? Bored Ape Yacht Club Coin Çıkarttı! Fiyat Analizi

Yüksek fiyatlara sahip NFT’leri ile oldukça fazla dikkat çeken Bored Ape Yacht Club ekibi, kendilerine ait bir token çıkardı. Çıkış yaptığı andan itibaren piyasayı ciddi şekilde alt üst eden ApeCoin nedir? Fiyat hareketleri ne durumda ve nereye kadar yükselebilir?

ApeCoin (APE) Nedir?

ApeCoin, Yuga Labs’in Bored Ape Yacht Club projesinden ilham alan merkezi olmayan bir projedir. ApeCoin, APE Vakfı tarafından desteklenen gelişen APE Ekosisteminde kullanılmak üzere kuruldu. ApeCoin DAO, ApeCoin sahiplerinin açık ve izinsiz yönetişim süreçleri aracılığıyla işbirliği yapmaları için bir altyapı sağlayarak, APE Ekosistemini adil ve kapsayıcı bir şekilde oluşturmayı ve sürdürmeyi amaçlar.

APE Vakfı (“Kurul”) bünyesindeki bir idari konsey, ApeCoin DAO üyelerinin kararlarını yürütecektir. Kurul, Topluluğun fikirlerinin gerçeğe dönüşmesi için ihtiyaç duydukları desteğe sahip olmasını sağlayan günlük yönetim, defter tutma, proje yönetimi ve diğer görevlerden sorumludur. ApeCoin DAO üyeleri, Kurul üyelerine oy verir.

ApeCoin (APE) Fiyatı Yükselir mi?

ApeCoin yazı itibariyle 11 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde de %10 yükseliş yaşayan, CoinMarketCap verilerine göre tüm zamanların en yüksek seviyesi 39 dolar olarak kayıtlara geçti. Fakat farklı borsalarda bu fiyatın 160 dolara kadar çıktığı görüldü. Bu seviyelerin aşılması popüler analistler tarafından ciddi önem arz ediyor şeklinde yorumlandı.

Şimdiden piyasa sıralamasına göre de ApeCoin (APE) 42. sıraya kadar yükseldi. Bu yükselişin NFT tarafına da yansıdığını belirtmek lazım. Bored Ape Yacht Club NFT’leri Ethereum cinsinden ciddi fiyat artışı yakaladı. Öyle ki bazıları %1200 değerlendi.

Belli bir kesim ApeCoin’in düşüş yaşayacağını düşünürken diğer bir kısımda ATH seviyelerini tekrardan görmesini bekliyor. Bunun için ise ciddi bir hacim girmesi gerekiyor ve yakın zamanda bu tarz bir şey oldukça zor gibi duruyor.

UYARI: Weblejyon web sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bir satın alma teklifi veya başka bir işlem yapmaya davet teşkil etmez, ayrıca herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

ABD Neden TikTok’un Kaldırılmasını İstiyor? FCC Komisyonu Açıkladı!

ABD FCC komisyon üyesi Brendan Carr, Google ve Apple'ı TikTok'u ilgili uygulama havuzlarından, App Store'dan ve Play Store'dan çıkarmaya çağırdı. Carr, Çinli ByteDance'in sahip...

Valve’nin Steam Deck Alıcılarına Bazı Güzel Haberleri Var!

Steam Deck taşınabilir oyun konsoluna yönelik yüksek talep ve devam eden tedarik sorunları, birçok tüketicinin cihazı satın alma fırsatını beklemesine neden oldu. Valve Mart...

Elektrikli Otomobillerin Değer Kaybı Neden Fazladır?

Arabanız için benzin veya motorin almak bir noktadan sonra pahalı geliyorsa, elektrikli bir tane satın almak çekici görünebilir. Bununla birlikte, fark etmeyeceğiniz şey, ne...