Amber Heard’ün Johnny Depp’ten Talep Ettiği O Araba!

Haftalarca süren tartışmalar ve tanıklıklardan sonra, Johnny Depp-Amber Heard’ın karalama davası için nihayet karar çıktı. Depp’e 15 milyon dolar tazminat ödenirken, Heard iddialarından birini kazandı ve 2 milyon dolar kazandı. Ancak eski çiftin yasal çekişmeleri bundan çok daha geriye uzanıyor. Boşanmaları için kılıçların çekildiği 2016 yılında, Heard’ın talep listesinde para, gayrimenkul hakları ve özellikle çiftin araçlarından biri vardı. Peki bu araç ne? Özelliği ne? Amber Heard’ün Johnny Depp’ten talep ettiği o araba!

Amber Heard’ün Johnny Depp’ten Talep Ettiği O Araba: Range Rover

Üst düzey bir SUV ve Land Rover’ın ürettiği en pahalı model olan bu araç, sadece bundan ibaret. Bunlar kesinlikle lüks araçlardır, yenileri yaklaşık 3 milyon liradan satılmaktadır. 2015 yılında yalnızca ABD’de 17.000’den fazla Range Rover satıldı, bu nedenle özellikle çiftin koleksiyonundaki bazı araçlarla karşılaştırıldığında özellikle nadir bir otomobil değil.

Heard’ın çiftin Range Rover’ını, nakit olarak 100.000 $’ı ve Depp’in Batı Hollywood çatı katlarından üçünü kullanmasını istediğini bildirdi. Aktrisin taleplerinin karşılanması karşılığında konuyu “göz önünden uzak tutmayı” teklif ettiği bildirildi.

Çiftin Araba Koleksiyonu Devasa Boyutta!

21 Motoring’e göre, Depp’in kişisel koleksiyonu bir Rolls Royce Wraith, Porsche 911 Carrera S, bir Ferrari 488 Spyder, bir Mercedes-Benz S550, bir Lamborghini Aventador ve bir 1959 Chevrolet Corvette içeriyor. Aynı kaynak ayrıca Heard’ın 1968 Ford Mustang’i ve Dodge Charger gibi bazı hazineleri içeren araba koleksiyonunu da listeliyor. İlginçtir ki, hem Heard hem de Depp şu anda bir Range Rover’a sahip.

Boşanma bir yıl sonra sonuçlandığında Depp, çiftin koleksiyonundaki mülkleri ve 40’tan fazla araç ve tekneyi elinde tuttu. Heard, çiftin köpekleri Pistol ve Boo’yu bir at ve 7 milyon dolarla birlikte aldı. Her iki tarafa da nafaka ödenmeyecekti. Depp ve Heard’ın ilişkilerini alenen tartışmasını engelleyen bir gizlilik anlaşması da dahil olmak üzere anlaşmaya rağmen, yasal savaşlar 2017’de bitmedi. Son beş yılda, çiftin anlaşmazlıklarının iddiaları ve detayları geniş çapta rapor edildi ve birbirlerini aldılar. iki kez mahkemeye gittiler; bir kez İngiltere’de ve bir kez Amerika Birleşik Devletleri’nde.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...

Intel ARC Ekran Kartları Hakkında Tüm Bilinenler

Intel, Arc ekran kartı serisi ile GPU oyununu devralmak istiyor ve çok açık bir şekilde NVIDIA'yı birincil hedefi olarak görüyor. Sabırla bu serinin 2022'nin...

Elektrikli Mercedes G-Class Hakkında Tüm Bilinenler

Tamamen elektrikli bir Mercedes-Benz G-Class veya G-Wagen'i çevreleyen dedikodu, 2018'de Detroit Otomobil Fuarı'nda başladı. Orada, o zamanlar Daimler AG'nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Diether...