AirPods ve Beats Kullanıcılarına Ücretsiz Apple Music Sürprizi!

Apple, AirPods ve belirli Beats ürünleri sahiplerine Apple Music hizmetini ücretsiz olarak sunuyor. Hizmet nasıl olacak?

AirPods ve Beats sahiplerine 6 aylık ücretsiz Apple Music hizmeti geldi

ABD merkezli teknoloji şirketi Apple, şirketinin ürünleri olan AirPods ve Beats kulaklıklarına sahip kullanıcılarına altı aylık Apple Music akış hizmetini ücretsiz olarak sunuyor. Peki hangi kulaklık sahipleri bu kampanyadan yararlanabilecek?

Teklif için uygunluk, şu cihazların mevcut sahiplerini ve gelecekteki alıcılarını kapsıyor: AirPods Pro, Şarj Kılıflı AirPods, Kablosuz Şarj Kılıflı AirPods, AirPods Max, Beats Studio Buds, Powerbeats, Powerbeats Pro ve Beats Solo Pro.

Teklife dahil olmayan ürünler arasında AirPods (1. nesil), Beats Solo3 Wireless, Beats Studio3 Wireless, Beats EP ve Beats Flex yer alıyor.

6 aylık ücretsiz Apple Music nasıl alınır?

İlk olarak, iPhone veya iPad’inizin iOS 15 veya iPadOS 15‘i çalıştırdığından emin olun. Ardından, uygun ses cihazınızı iPhone veya iPad’inizle eşleştirin. iPhone veya iPad’inizde Apple Music uygulamasını açın ve Apple Kimliğinizle giriş yapın. Şirket, uygulamayı başlattıktan sonra teklif ekranda gösterilemezse, görünmesi gereken “Şimdi Dinle” sekmesine gidin. Son olarak, “altı ay ücretsiz alın” seçeneğine dokunun.

Ses aygıtınızı eşleştirdikten sonra, altı aylık ücretsiz Apple Music’inizi kullanmaya başlamak için 90 gününüz var. Uygun cihazların mevcut sahiplerinin, tekliften yararlanmak için iOS veya iPadOS’ta en son mobil işletim sistemine yükselttikten sonra 90 günleri bulunuyor.

Altı aylık deneme için uygun değilseniz ancak yine de Apple Music’i herhangi bir nakit vermeden bir tur atmak istiyorsanız, teknoloji şirketi ayrıca 3 aylık bir deneme sunuyor.

Apple Music ile deneme süresi sona erdiğinde hizmete devam etmek için ödeme yapılması gerekir. Bu abonelikler, öğrenciler için aylık 6,99 TL, bireysel olarak 13,99 TL, aile aboneliği ise 20,99 TL olarak belirlenmiş.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Semih Akşehirli
Semih Akşehirli
2002 yılında Uşak'ta doğan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren Semih Akşehirli, teknolojiye ve birçok sektöre olan ilgisi üzerine yazılar yazmakta.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Tesla Tırı “Tesla Semi” Neden Bir Türlü Çıkamadı?

2017'de Tesla'nın tırı için üretime başlamayı planladığı açıklandı. Bu aracın hiçbir zaman özel sürücülere satılması amaçlanmamıştı, bunun yerine mallarını taşımak için daha çevre dostu...

Bitcoin Enerji Tüketimi Rekor Seviyede Düştü!

Haziran ayında bir düşüş yaşadıktan sonra, Bitcoin fiyatı o kadar düşük kaldı ki, blok zincirinin büyük elektrik kullanımını benzer şekilde düşmeye zorladı. Dijital para...

League Of Legends: Yeni Yıldız Muhafızı Kostümleri Gün Yüzüne Çıktı!

Nilah'ın gelişiyle birlikte, yeni bir Yıldız Muhafızı seti en popüler kostüm serilerinden birinde Dünya'yı korumaya devam edecek. Riot Games, League of Legends'ın en yeni alt...