2023 Yılında Vizyona Girecek En İyi Filmler: Bomba İsimler Dönüyor!

Pandemi nedeniyle darbe yiyen sinema sektörü etkenlerin hafiflemesi ile beraber tekrardan harekete geçti. 2022 yılı filmler açısından oldukça yoğun ve kaliteli geçiyor. Peki 2023 yılında hangi filmler çıkacak? İşte 2023 yılında vizyona girecek en iyi filmler.

2023 Yılında Vizyona Girecek En İyi Filmler

Dune: Part 2

Dune, kitap uyarlaması bir yapım olarak 2021 yılına damgasını vurmuştu ve pek çok izleyicinin takdirini kazanmıştı. Hatta öyle ki 2021 yılının en iyi filmi seçildi ve 2. part için talep oluştu, Part 2, planlamalara göre yeni film 20 Ekim 2023’de vizyona girecek.

Mission: Impossible – Dead Reckoning

Mission: Impossible – Görevimiz Tehlike – Tom Cruise’nin başrolde olduğu ve en çok sevilen serilerinden bir tanesi. 1996 yılında ilk defa izleyiciyle buluşan seri, o günden bu yana ciddi hayran kitlesi oluşturdu. Yeni film ise 14 Temmuz 2023 tarihinde izleyici ile buluşacak.

The Flash

DC evreninin en kritik karakterlerinden ve kahramanlarından bir tanesi olan The Flash (Barry Allen), yakında film olarak karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz günlerde Ezra Miller çevresinde yaşanan olaylar ise filmin ertelenmesine sebebiyet vermedi diye biliniyor. DC’nin sallanan sinematik evreni için önemli olan The Flash, 23 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek.

Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom, bir diğer DC filmi olarak karşımıza çıkıyor. DC sinematik evreninin sorunsuz şekilde ilerleyebilen tek kahramını olan Aquaman, yeni filmiyle 17 Mart 2023’de çıkacak.

John Wick: Chapter 4

John Wick, uzun süren ertelenmelerin ardından geçtiğimiz aylarda yeniden ertlenmişti. Normal şartlarda Matrix 4 ile beraber çıkması beklenen yapım, bu hedefini gerçekleştiremedi. John Wick 4, 24 Mart 2023’de vizyona girecek.

Fast X (Hızlı ve Öfkeli 10)

Fast X (Hızlı ve Öfkeli 10), uzun soluklu serinin beklenen yeni filmi olarak karşımıza çıkıyor. Yine pandemiden nasibini alan filmlerden bir tanesi olan Fast X, 19 Mayıs 2023 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Süleyman Kelle
Süleyman Kelle
2001 yılında Denizli’de doğdu. Ege Üniversitesinde öğretimine devam ederken aynı zamanda ilgi alanı olan teknoloji üzerine yazarlık yapmakta. Weblejyon aracılığı ile bu tutkusunu sürdürüyor.
İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Ferrari Nasıl Kuruldu? | Ferrari’nin Kuruluş Hikayesi

Ferrari'nin Kuruluşu Ferrari, İtalya'nın gururu olan otomobil üreticilerinden biridir. Lüks ve performans odaklı araçlarıyla dünyanın dört bir yanında tanınmaktadır. Ferrari'nin kuruluşu, 20. yüzyılın başlarına kadar...

En Büyük Meme Coin’ler Neler?

Meme coin'ler, internette popüler kültürün bir parçası haline gelen meme'lerden esinlenerek oluşturulan kripto paralardır. Meme coin'ler genellikle dalga geçme amacıyla oluşturulurlar ve çoğunlukla değersizdirler....

Formula 1 Tarihinin İstatiksel Olarak En İyi Pilotları

Formula 1, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından takip edilen bir yarış serisidir. Formula 1 tarihinde, birçok pilot ismi yerini aldı ve bu isimler, yarış...