2023 Toyota GR Corolla Fiyat Listesi Açıklandı!

Toyota, 2023 GR Corolla’nın uzun zamandır beklenen fiyatlarını açıkladı. Toyota, GR Corolla modeli için 3 ayrı seviyeyi sunuyor. Bunlar: GR Corolla Core, GR Corolla Circuit Edition ve GR Corolla Morizo ​​Edition. Tüm bunların dışında Toyota, bir takım özel seçeneklerde sunacak.

300 beygir gücü ve 273 lb-ft torka sahip araç oldukça ilgi görüyor . Ayrıca otomatik devir uyumuna sahip ve kullanılan sürüş moduna göre gücünü önden arkaya doğru ayarlayan ayarlanabilir bir dört tekerlekten çekiş sistemine sahip. Otomobil gücünün büyük bir bölümünü arka tekerleklere aktarılabilir.

Toyota GR Corolla Modellerinin Fiyatları

2023 GR Corolla Core, 35.900 $ başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. Bunun yanında 1,180$’lık Performans paketi ile ön ve arka Torsen diferansiyelleri ve kırmızı boyalı, 4 pistonlu alüminyum sabit kaliperli disk frenleri sunulacak. Kaliperler, önde 2 pistonlu 14 x 1.1 inç havalandırmalı, oluklu rotorlar ve arkada 11,7 x 0,7 inç havalandırmalı rotorlar şeklinde olacak.

Navigasyon ve JBL Clari-Fi ses ile Toyota’nın Premium Audio bilgi-eğlence sistemini içeren, otomobilin teknoloji paketi ise 770 $’lık bir fiyat ile sunulacak. Ayrıca kablosuz bir akıllı telefon şarj pedine de sahip olacak. Toyata’nın sunduğu son paket olan 500 dolarlık Soğuk Hava paketi ise kullanıcılarına ısıtmalı ön koltuklar ve ısıtmalı bir direksiyon sunacak. Ve son olarak tüm bu paketlerin dışında 425$’lık bir yükseltme olan Supersonic Red, Ice Cap ve siyah boya ile sunulacak.

GR Corolla Circuit Edition, 42.900 $ bir fiyatla satışa sunulacak. Standart Ice Cap rengi alınmazsa, 425 $ karşılığında Süpersonik Kırmızı veya Ağır Metal boya dışında paket seçeneklerini sunmayacaktır. Son olarak, GR Corolla Morizo ​​Edition 49.900 $’dan başlayan bir fiyat ile sunulacak. 1.645 Dolar’a mat kaplama Duman boyası veya 425 Dolar’a Windchill Pearl ile de tercih edilebilecek.

Toyota, 2023 GR Corolla Core’un yakın bir tarihte ABD’nin bazı bayilerinde satışa sunulması bekleniyor. Ayrıca Toyota’nın yeni model otomobilinin oldukça ilgi göreceği bekleniyor.

Güncel teknoloji haberlerine anında ulaşabilmek için bizleri TwitterInstagram ve Telegram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kategoriler

En Güncel Haberler

Bilim İnsanları Robotlara Gülmeyi Öğretiyor!

Yapay Zeka, hayal edilemeyecek kadar karmaşık görevleri başarabilir. Bundan dolayı bilim insanları robotlara gülmeyi öğretiyor. Kyoto Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bir robota bir insanla konuşurken...

Intel ARC Ekran Kartları Hakkında Tüm Bilinenler

Intel, Arc ekran kartı serisi ile GPU oyununu devralmak istiyor ve çok açık bir şekilde NVIDIA'yı birincil hedefi olarak görüyor. Sabırla bu serinin 2022'nin...

Elektrikli Mercedes G-Class Hakkında Tüm Bilinenler

Tamamen elektrikli bir Mercedes-Benz G-Class veya G-Wagen'i çevreleyen dedikodu, 2018'de Detroit Otomobil Fuarı'nda başladı. Orada, o zamanlar Daimler AG'nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Diether...